alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bolvadin’De Dev Yatırım Protokolü İmzalandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bolvadin’De Dev Yatırım Protokolü İmzalandı
A
a

Afyonkarahisar Bolvadin Organize Sanayi Bölgesi’Nde (Osb) Yatırımları Devam Ederken, İlçede Son Olarak 6 Firma İle 43 Milyon Tl’Lik Yatırım Anlaşması İmzalandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Bolvadin Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yatırımlar devam ederken, ilçede son olarak 6 firma ile 43 milyon TL’lik yatırım anlaşması imzalandı.
Bolvadin OSB’de özel sektör tarafından 43 milyon TL bedelle yapılacak ve 110 kişinin iş sahibi olacağı 6 fabrika müjdesi Kaymakam Taner Bolat’tan geldi. Yatırım anlaşmaları Kaymakam Bolat, OSB yönetim kurulu üyeleri ve firma temsilcileri katıldı. Protokol töreninin ardından konuşan Kaymakam Bolat, yatırım sürecinin baş mimarının Vali Gökmen Çiçek olduğunu belirterek, Bolvadin’de vatandaşların yatırımcılar ile atılan imzaların ne zaman fabrika binalarına dönüşeceğini sürekli sorduklarını vurguladı. Yaz aylarında ilk fabrikaların gözle görülür şekilde OSB’de yükselmeye başlayacağını, yatırımcıların da bir an önce faaliyete geçmek için tüm çalışmaları yürüttüklerini belirten Kaymakam Bolat, yakın zamanda yeni istihdam haberlerinin müjdesini de vereceklerini ifade etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir