alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bolulu Ramazan Çelik, Osmaneli’Ndeki Düğünde Misafirleri Coşturdu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bolulu Ramazan Çelik, Osmaneli’Ndeki Düğünde Misafirleri Coşturdu
A
a

Ramazan Çelik Sempatik Hareketleri İle Oyun Havası Müziklerinde Önemli Bir Yer Edinen Ve Birçok Televizyon Kanalında Canlı Yayınlar Yapan Ramazan Çelik Osmanelide Asker Arkadaşının Torununun Sünnet Düğüne Katılarak Misafirleri Coşturdu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
"Boluluyum Bolulu" oyun havası ile ünlenen Ramazan Çelik sempatik hareketleri ile oyun havası müziklerinde önemli bir yer edinen ve birçok televizyon kanalında canlı yayınlar yapan Ramazan Çelik, Osmaneli’nde asker arkadaşının torununun sünnet düğüne katılarak misafirleri coşturdu.
Bugüne kadar katıldığı yüzlerce düğünde ve yer aldığı televizyon programlarda, konukları ile birlikte Türkiye’yi coşturan Bolulu Sanatçı Ramazan Çelik, bu kez de Osmaneli’nin Çerkeşli köyünde asker arkadaşı Ramazan Kaplan’ın torunu Eymen Kaplan’ın sünnet düğününe katıldı. Hayranlarının akınına uğrayan Ramazan Çelik’in katıldığı düğün doldu taştı. Hayranları ve misafirler düğün yerinde canlı yayınlar ve fotoğraflar paylaşarak bu anları paylaştılar. Misafirler tarafından çok sevilen Ramazan Çelik, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirip düğündeki programını tamamladıktan sonra Çerkeşli köyünden ayrıldı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat