alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Biz Bize Moral Akşamlarıyla Yurt Öğrencileri Doyasıya Eğlendi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Biz Bize Moral Akşamlarıyla Yurt Öğrencileri Doyasıya Eğlendi
A
a

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Tarafından Öğrencilerin Moral Ve Motivasyonlarını Yükseltmek Amacıyla Düzenlenen “Biz Bize Moral Akşamları” Gsb Afyonkarahisar Yurtlarında Farklı Etkinliklerle Devam Ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla düzenlenen “Biz Bize Moral Akşamları” GSB Afyonkarahisar yurtlarında farklı etkinliklerle devam ediyor.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı GSB yurtlarında kalan ve yeni eğitim öğretim yılına başlayan öğrenciler çeşitli etkinlikler ile hem moral motivasyonunu yükseltiyor hem de doyasıya eğleniyor. Çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu ile Tınaztepe Yurdu’nda düzenlenen etkinliklerinde öğrencilere müzik dinletisi yapıldı.
Biz bize moral akşamları etkinliklerine yönelik olarak konuşan İl Müdürü Kasapoğlu: Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen “Biz Bize Moral Akşamları” Müdürlüğümüze bağlı yurtlarda başladı. Yurtlarda kalan öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla etkinliklerimiz yıl boyunca devam edecek” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat