Birlik Vakfı Kütahya Şubesi Kadınlar Komisyonu Üyelerinden Engelli Depremzedelere Destek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Birlik Vakfı Kütahya Şubesi Kadınlar Komisyonu Üyelerinden Engelli Depremzedelere Destek
A
a

Kütahya Valiliği Himayesinde Deprem Bölgesindeki Engelli Vatandaşlara Destek Amacıyla Düzenlenen 'Hayır Çarşısı'na, Birlik Vakfı Kütahya Şubesi Kadınlar Komisyonu Üyeleri De Stant Açarak Destek Verdi.

Sütiş Eskişehir
Kütahya Valiliği himayesinde deprem bölgesindeki engelli vatandaşlara destek amacıyla düzenlenen ’Hayır Çarşısı’na, Birlik Vakfı Kütahya Şubesi Kadınlar Komisyonu üyeleri de stant açarak destek verdi.
Birlik Vakfı Kütahya Şube Başkanı Ali İhsan Özdemir, yaptığı açıklamada, "Sera AVM’de depremden etkilenen engelli kardeşlerimiz yararına düzenlenen Hayır Çarşısı’na biz de destek verdi. Hayır Çarşısı’na katılan tüm kamu kurum kuruluşları ile STK temsilcilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.
Birlik Vakfı Kütahya Şubesi Kadınlar Komisyonu Başkanı Sevgi Sarıkaya, "Deprem bölgesindeki engelli kardeşlerimize yardım eli uzatmak amacıyla açılan Hayır Çarşısı’nı bizde yerimizi aldık.Stantımızda yiyecek ve oyuncak gibi ürünleri satışa sunarak gelir elde ettik. Rabbim yardımlımızı kabul etsin inşallah" diye konuştu.
Bu arada, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Kütahya Şubesi de Hayır Çarşısı’nda açtığı stant ile kitap satışı yaptı. Başkan Burhan Algın, Hayır Çarşısı’nın oluşmasında ve katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat