alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Bilgi kaynağından değil Twitter'dan alınıyor

Videoyu Aç Bilgi kaynağından değil Twitter'dan alınıyor
A
a

Tepebaşı eski Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu, Alpu’ya yapılması planlanan termik santral hakkında konuştu.

Bu konuda yapılan eleştiriler ve sergilenen tavır toplumun gittikçe ivedikleştiğini söyleyen Sarıoğlu, “ Bilgiyi kaynağından değil, Twitter’dan alıyorlar” dedi.

MESLEK ODALARI DAHİL OLUYOR
İnşaat mühendisliği ve Barajlar ve Hidroelektrik Santraller Daire Başkanlığı yapmış biri olarak konuyu takip ettiğini söyleyen Sarıoğlu, kentimizdeki iki büyük üniversitenin konuya dahil olmadığı, konuyla ilgisi bulunmayan meslek odalarının konuya müdahil olduğunu söyledi.

EVET YA DA HAYIR DEMEK HATA
Sarıoğlu: İlgili kurumların ve bilim adamlarının görüşlerine,  dünyadaki yeni kömürlü termik santrallerin gelişmiş ve çevreyi kirletmeyen teknolojilerine ve maliyetlerine bakılmaksızın termik santrale evet ya da hayır demenin ciddi bir hata olduğu inancındayım.

 
1000
icon
Mehmet.Tacettin Sarıoğlu 13 Mart 2018 12:15

Bir düzeltme yapmak istiyorum, ben barajlar ve hidroelektrik santraller dairesinde proje mühendisi olarak çalıştım. Dalre başkanlığı yapmadım.

0 0 Cevap Yaz
Es esli 13 Mart 2018 10:30

Sayın tacettin bilmediğin konuda belediye başkanı oldun o zama nneyaptin..

2 2 Cevap Yaz
Süleyman

O gene belediye başkanı olabildi. Sen ? Dışarıdan gazel okumaktan başka ne iş yaptın?. Termik nedir santral nedir? Isı verimliliği nedir? Marjinal fayda nedir? Diye sorsa tacettin sarıoğlu ne yapıcaksın? Ağzı olan konuluyor işte

1 1
ömer 13 Mart 2018 10:03

görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.

1 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat