alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Bilecik'te anaokulunda yaşanan olayla ilgili soruşturma

Videoyu Aç Bilecik'te anaokulunda yaşanan olayla ilgili soruşturma
A
a

Bilecik’te özel bir anaokulunda çekilen fotoğraflarda, dil ve konuşma gecikmesi bulunan ikiz öğrencilerin işkenceye uğradığı iddiasıyla ilgili soruşturma Milli Eğitim Bakanlığı başlattı.

Bilecik'te özel bir anaokulunda çekilen fotoğraf, Milli Eğitim Bakanlığını harekete geçirdi. Dil ve konuşma gecikmesi rahatsızlığı bulunan ikiz kardeşlerin sandalyeye bağlandığı ve ardından da öğrencilerden birinin sandalyede yarı çıplak bir biçimde yere düştüğü görünen fotoğraflarla ilgili öğrencinin ailesi suç duyurusunda bulunmuştu. Yaşanan olay sonrası Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü olaya ilişkin müfettiş görevlendirmişti.

Konuya ilişkin Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada, "Bilecik’te özel bir anaokulunda yaşanan ve bugün medyaya yansıyan olay ile ilgili Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından inceleme/soruşturma başlatılmıştır" denildi.
1000
icon
vatandaş 10 Ocak 2020 16:45

çok ilginç resimde bu ana okulun bu uygulaması rutin gibi gözüküyor fotagraf karesinde görevli de gözüküyor demekki onlar için sıradan bir olay, ben milli eğitim yerinde olsam direk kapatırım bir daha onlara kümes bile açtırmam.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat