alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yüz Yüze Eğitime Hazır

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yüz Yüze Eğitime Hazır
A
a

Rektör Beydemir, “Lütfen Aşılarınızı Tamamlayınız”

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Şükrü Beydemir, Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle 1,5 yıldır ara verilen yüz yüze eğitim ve öğretimin 27 Eylül’de başlayacağına belirterek, “Lütfen aşılarınızı tamamlayınız” çağrısında bulundu.
Rektörü Beydemir, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olarak tüm hazırlıkları eksiksiz olarak tamamlamak için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi. Öğrencilere seslenen Rektör Beydemir, "Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaklaşık bir buçuk yıldır ayrıyız. Üniversitenizi çok özlediğinizi biliyorum. Alınan önlemler doğrultusunda uzaktan eğitim yöntemi ile eğitimlerinizi aksatmadan devam ettirdik ve nihayet bu ayrılığın sonuna geldik. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olarak bizler tüm hazırlıklarımızı eksiksiz olarak tamamlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz” ifadelerine yer verdi.
“Lütfen aşılarınızı tamamlayınız”
Beydemir aşının toplumsal bağışıklığın ve yüz yüze eğitimin aksamaması için önemli olduğunu dile getirerek, “2021-2022 eğitim-öğretim yılı güz yarı yılında yüz yüze eğitim yapacak olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Ülkemizdeki vaka sayılarının halen çok yüksek olduğunu göz önünde bulundurarak dersleriniz başlamadan her birinize aşı olmanızı tavsiye ediyorum. Yaşadığımız sıkıntılı dönemin bir an evvel son bulması, toplumsal bağışıklığın kazanılması ve tekrar ayrılıkların yaşanmaması için lütfen aşılarınızı tamamlayınız. Unutmayın ki aşı olarak hem kendi sağlığınızı korumuş hem de üniversitemize, kentimize ve ülkemize karşı sorumlu davranmış olacaksınız. 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz döneminde kampüsümüzde buluşmak üzere hepinize sağlıklı günler diliyor sevgilerimi sunuyorum” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat