alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Bilecik Fen Lisesi İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Videoyu Aç Bilecik Fen Lisesi İle İşbirliği Protokolü İmzalandı
A
a

Bilecik Fen Lisesi İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi arasında, sosyal ve bilimsel işbirliğini geliştirmek amacıyla bir protokol imzalandı.
Rektörlük makamında Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ve Fen Lisesi Müdürü Fadıl Ağdağ arasında imzalanan protokol uyarınca üniversitenin pek çok imkânı Fen Lisesi öğrencilerinin kullanımına açılmış oldu. Üniversite kütüphanesi Fen Lisesi öğrencilerinin kullanımına açılması, taraflarca uygun görülen konu, zaman ve şartlarda öğretim üyelerimizin ders vermesi, ulusal ve uluslararası programlara birlikte proje sunulması gibi önemli konularda varılan mutabakatla ayrıca öğrenciler üniversitenin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret edebilecek ve laboratuvarları kullanabilecekler.
"İlimiz için çok önemli bir adım"
Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir, “Bugün imzaladığımız protokolle üniversitemizin kapılarını Fen Lisesi öğrencilerimize aralamış olduk. Bu kentin akademik ve bilimsel bütün ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak konusunda kararlıyız. Şehrimizle üniversitemizi sanayisinden sanatına, eğitiminden sosyal yaşamına kadar pek çok konuda paydaş kılmak için çalışıyoruz. Bu tür işbirlikleri önümüzdeki süreçte hızlanarak devam edecek” şeklinde konuştu.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat