alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bilecik Belediyesi Çalışmaları Sağlıklı Kentler Birliği Tarafından Takdir Edildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bilecik Belediyesi Çalışmaları Sağlıklı Kentler Birliği Tarafından Takdir Edildi
A
a

Bilecik Belediyesi Çalışmaları Sağlıklı Kentler Birliği Tarafından Takdir Edildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediyesi tarafından başta bisiklet ulaşımı, çevrenin korunması ve dumansız hava sahalarının oluşturulmasına yönelik yapılan çalışmalar, Sağlıklı Kentler Birliği tarafından takdirle karşılanarak, dergi ve makalelerde yer aldı.
Sağlıklı Kentler Birliği üyesi olan Bilecik Belediyesi, son zamanlarda özellikle bisiklet ulaşımını kolaylaştıracak çalışmalar yanı sıra kullanımının artırılması, çevrenin korunması ve bu anlamda gerekli bilinçlenmenin oluşması için birçok çalışma gerçekleştirdi. Bilecik Belediyesi tarafından bu alanlarda yapılan çalışmalar Kentli Dergisi ve birçok makalede yer alarak, okuyucuyla buluştu.

Dumansız hava sahaları oluşturuldu, bisiklet park yerleri yapıldı, yeni mazgal sistemleri kullanıma girdi
Çalışmalar kapsamında birçok okul yanı sıra kurum ve kuruluş binaları bahçelerinde bisiklet park yerleri yapılarak, bisiklet kullanımının artırılması sağlandı. Atatürk Ormanı’nda yeni bisiklet yollarını hizmete koyan Bilecik Belediyesi ayrıca bisiklet kullanıcılarının herhangi bir kaza ve olumsuz durumla karşılaşmamaları amacıyla bisiklet ulaşımına uygun yeni mazgallar kullanıma girdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat