alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Belediye Başkanları İle Telekonferans Sistemiyle Görüştü

Videoyu Aç Belediye Başkanları İle Telekonferans Sistemiyle Görüştü
A
a

Ak Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik’E Bağlı Ak Parti'li İlçe Ve Belde Belediye Başkanları İle Telekonferans Sistemiyle Görüştü

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik’e bağlı AK Parti’li ilçe ve belde belediye başkanları ile telekonferans sistemiyle görüştü, taleplerini not etti.
Dünyayı saran korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında tüm kongreleri ve toplantıları iptal eden AK Parti’de toplantılar telekonferans sistemiyle oluyor. Bu tedbirler kapsamında AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, her ay düzenli olarak yaptıkları ilçe ve belde belediye başkanları toplantısını bu ay telekonferans sistemiyle yaptı. Kritik süreçlerden geçildiğini anlatan Karabıyık, "Belediye başkanlarımızla telekonferans sistemiyle toplantımızı gerçekleştirdik. Korona virüs ile mücadelede belediyelerimizin çalışmalarını değerlendirdik. Hem vatandaşlarımıza hem de belediye çalışanlarımıza yönelik alınan ve alınması gerekli önlemleri ele aldık. Millet devlet el ele vererek bunun da üstesinden geleceğiz" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat