alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bayram Tatilinin Son Gününde Jandarma Havadan Trafik Denetimi Yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bayram Tatilinin Son Gününde Jandarma Havadan Trafik Denetimi Yaptı
A
a

Afyonkarahisar’Da, Kurban Bayramı Tatilinin Son Gününde Jandarma Ekipleri Tarafından Trafik Yoğunluğunun Olduğu Bölgelerde Helikopterle Havadan Denetim Yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da Kurban Bayramı tatilinin son gününde jandarma ekipleri tarafından trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde helikopterle havadan denetim yapıldı.
Afyonkarahisar Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, helikopterle Afyonkarahisar’ın bağlantı yollarında gerçekleştirdikleri denetimlerde, kural ihlali yapan araçları tespit ederek uygulama noktalarına bildirdi. Buradaki ekiplerce, kural ihlali yaptığı belirlenen 12 sürücüye 4 bin 60 TL cezai işlem uygulandı, 2 araç ise trafikten men edildi.
Ayrıca, kontrol noktalarında durdurulan araçlardaki sürücüler trafik kuralları ve asayiş konularında da incelendi. Helikopterli hava denetimine, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri katıldı.
Öte yandan, trafik ve asayiş hizmetleri kalitesinin ve etkinliğinin arttırılması için hava destekli denetimlerin devam edeceği bildirildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat