alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Başkandan galibiyet sonrası ilk açıklama!

Videoyu Aç Başkandan galibiyet sonrası ilk açıklama!
A
a

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, 3-1 kazanılan Ümraniyespor maçı sonrası ES TV’ye konuştu. Akgören “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla 12 günden beri çok ciddi mesai harcıyoruz. Takımımızın bütün sorunlarını tespit ettik. Ümraniye galibiyeti sonrası çok coşkuluyuz, çok mutluyuz” dedi

Eskişehirspor ligin en iyi beş takımı arasında
Eskişehirspor'un galibiyetinin ardından kameralar önünde konuşan Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, sözlerine “Çok coşkuluyuz, çok mutluyuz” diyerek başladı. Akgören, “Geçen hafta Altay maçında galip gelmemiz lazımdı ama ilk devrenin uzatmalarında yediğimiz gol bizi kahretti. Hayırlısı olsun, bir puanda iyidir dedik. Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte 12 günden beri çok ciddi mesai harcıyoruz. Takımızın bütün sorunlarını tespit ettik. En acil noktalarına müdahale ettik Bu takım bu ligin en iyi beş takımı arasında. Bunu sene başından beri söylüyoruz” ifadelerini kullandı. 

Sözler tutulursa düşme tehlikesi olmaz
Başkan Mustafa Akgören, "Bu takıma değer verilmesi ve sözlerin tutulması halinde bu takımın düşme tehlikesi olmayacak. Atanmışların, seçilmişlerin, odaların, esnafların, işçisinin öğrencinin işsizin herkesin desteği ile bu takımı bu sene ligde tutacağız. Seneye çok farklı bir program yapacağız. Coşkudan dolayı iddialı konuşmak istemiyorum ama çok mutluyuz. Eskişehir halkına hediyemiz olsun. İnşallah devamı gelecek” dedi.

Eskişehir çok daha güzellerine layık
Başkan Akgören, “Bu takımın taraftarını kutluyorum. Takımımızı teknik heyetimizi kutluyorum. Bizleri yalnız bırakmayan şehrimizin protokolünü kutluyorum. Bu şehir çok daha güzellerine layık. Biz de bunu başarabilirsek, çok mutlu oluruz. ES TV aracılığıyla Eskişehir halkına teşekkür ediyoruz” diyerek şöyle devam etti: “Kalan son 3 maçta 3’te 3 yapmayı hedefliyoruz” diyen Akgören, “Ama 7 puana razıyız. 12 puanda bitirebilirsek ikinci yarı için çok daha farklı şeyler konuşuruz. Konuşacak çok şey var şimdi uzatmayım.” 

"Bütün şehir arkamızda"
Göreve geldikleri 12 günden bu yana şehrin her kesimi ile temasa geçtiklerini belirten Başkan Akgören, “Hani bu takıma şehir küsmüş kimse destek vermiyor diyorlar ya, net söylüyorum böyle bir şey yok. Bakın bütün şehir arkamızda. Kimse bu takıma küsmüş değil. Bizlere kimin nasıl destek verdiğini tek tek anlatacağız. O zaman herkes bir biriyle gurur duyacak. Birleşmeye çok yakın bu şehir. Ondan sonra çok güzel günler gelecek. Şu anda coşkundan dolayı yanlış konuşabilirim. Daha fazla konuşmayayım. Eskişehir halkına teşekkür ediyorum” dedi
 
1000
icon
Daima eses 8 Aralık 2019 18:00

Eses in herzaman yanindayizda esesimizi hic adam gibi yonetemediler

1 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat