alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Yaman’Dan İşçilere 61,36 Oranında Zam

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Yaman’Dan İşçilere 61,36 Oranında Zam
A
a

Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı Aynı Zamanda Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman Mücavir Alanı Tamamında, Katı Atık Toplama Ve Taşıma İşini Yürüten Yüklenici Firma Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Sütiş Eskişehir
Bilecik’te mücavir alanının tamamında, katı atık toplama ve taşıma işini yürüten işçilerin maaşlarına yüzde 61,36 oranında zam yapıldı.
Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, birliğin katı atık toplama ve taşıma işini yürüten işçileriyle bir araya geldi. Burada işçilere müjde veren Başkan Yaman, "Birlik olarak ilimiz mücavir alanı tamamında, katı atık toplama ve taşıma işini yürüten yüklenici firma çalışanları ile buluştuk. Yazın sıcak, kışın soğuk demeden işini layıkıyla ile yerine getiren arkadaşlarımızın sözleşmelerine 1 Ocak 2023 asgari ücret farkı ile birlikte toplamda yüzde 61.36 oranında iyileştirme yaptık. Bunun yanında; bayram ikramiyelerine, yakacak yardımlarına, yemek yardımlarına da iyileştirme yaptık. Bilecik Belediyeler Birliği’nin meclisinde bu kararın alınmasına dair oy birliği ile birlik ve beraberlik sağlayan bütün Belediye Başkanlarımıza seçilmiş meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat