alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Vekili Subaşı, Bulgaristan Türkleriyle İftarda Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Vekili Subaşı, Bulgaristan Türkleriyle İftarda Buluştu
A
a

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı (Önde, Sağdan İkinci), Bulgaristan’Da Türkleri Temsil Eden Hak Ve Özgürlükler Hareketi Partisi’Nin Türkiye Marmara Bölge Temsilciliği Tarafından Kocaeli’Nde Düzenlenen İftar Programına Katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bulgaristan’da Türkleri temsil eden Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi’nin Türkiye Marmara Bölge Temsilciliği tarafından Kocaeli’nde düzenlenen iftar programına katıldı.
Programda, Parti Genel Başkanı Mustafa Karadayı, parti mensupları ve Bulgaristan göçmeni aileleri yer aldı. Düzenlenen program hakkında sosyal medya hesabında değerlendirmede bulunan Başkan Vekili Subaşı, ‘’Bulgaristan’da Türkleri temsil eden Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi’nin Türkiye Marmara Bölge Temsilciliği tarafından Kocaeli’nde düzenlenen iftar programına katıldım. Parti Genel Başkanım Mustafa Karadayı’ya, parti mensuplarına ve benim gibi Bulgaristan göçmeni ailelere bu güzel akşama davetleri için teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir