alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Vekili Subaşı: "Her Zaman İmkanlarımız Ölçüsünde Eğitim Ve Çocuklarımızın Yanında Yer Almaya Devam Edeceğiz’’

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Vekili Subaşı: "Her Zaman İmkanlarımız Ölçüsünde Eğitim Ve Çocuklarımızın Yanında Yer Almaya Devam Edeceğiz’’
A
a

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Cumhuriyet Meydanı’Nda Düzenlenen Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu Programına Katıldı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Atatürk İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerini ziyaret etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Atatürk anıtına çelenk sunumu programına katılan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı daha sonra Milli Eğitim Müdürü Mustafa Akyol, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu ve Başkan Yardımcısı Melih Tüfekçi ile birlikte Atatürk İlkokulu öğretmenleri ile öğrencilerini ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı.
Öğretmenlerin talep ve görüşlerini dinleyen Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, ‘’ Yarınlarımızın mimarları, toplumumuzu aydınlatan kıymetli öğretmenlerimiz, sizlerin hakkı ödenmez. Atatürk İlkokulunda görev yapan öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Tüm öğretmenlerimize bu kutsal görevlerinde başarılar diliyorum. Bilecik Belediyesi olarak her zaman imkanlarımız ölçüsünde eğitim ve çocuklarımızın yanında yer almaya devam edeceğiz’’ dedi.
Okul Müdürü Zeki Başdemir ve öğretmenler de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan V. Subaşı ve konuklarına teşekkür etti.
Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, ziyaretinde çocuklarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafları çektirdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat