alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Başkan Şahin’Den Kaymakam Yavuz’A Teşekkür

Videoyu Aç Başkan Şahin’Den Kaymakam Yavuz’A Teşekkür
A
a

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz’Un Bursa’Nın Gürsu İlçesine Atanması Sebebiyle Kendisine İlçelerine Verdiği Hizmetlerden Dolayı Teşekkür Etti.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz’un Bursa’nın Gürsu ilçesine atanması sebebiyle kendisine ilçelerine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Başkan Şahin, yaptığı açıklamada, “Değerli kaymakamımızla daha birlikte birçok yatırıma ve projeye birlik ve beraberlik içinde planlama yaparken Gürsu’ya tayininin çıkması bizleri üzse de değerli kaymakamımızın kariyeri açısından daha üst bir konumda görev alacak olmasına sevindik. Osmaneli kaymakamlarımız açısından valilik yolunda bir geçiş noktası. Değerli kaymakamımızı da Gürsu sonrası valilik makamında bir ilimizde göreceğimizi umut ediyoruz. Kendisi çalışkanlığı, uyumu, mütevaziliği, yerel yönetimlere verdiği değer ve nezaketle tam bir devlet adamı. Değerli kaymakamımızın Allah yolunu, bahtını açık, başarılarını daim etsin. Osmaneli Belediye Başkanı olarak değerli Kaymakamımız Naif Yavuz’a ilçemize katkıları, hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun. Yeni görevinde Gürsu Kaymakamlığında başarılar diliyoruz. Sonrası vali olarak göreceğimizi umut ediyoruz” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat