alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Başkan Şahin Cami İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Videoyu Aç Başkan Şahin Cami İnşaatında İncelemelerde Bulundu
A
a

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bahçelievler Mahallesi’Nde Yapımına Başlanan Yunus Emre Cami İnşaatında İncelemelerde Bulundu.

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bahçelievler Mahallesi’nde yapımına başlanan Yunus Emre Cami inşaatında incelemelerde bulundu.
Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Semih Şahin, Yunus Emre Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bilecik Belediyesi olarak, temeli atılmış olan caminin inşaatına imkanları ölçüsünde katkı vereceklerini kaydeden Başkan Şahin, "Çalışmalarımız kapsamında mahallelerimizi gezerek, muhtarlarımız ve mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini almaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay temeli atılan Yunus Emre Camisi inşaatına bizler de Bilecik Belediyesi olarak üst kat betonu ve işçiliği ile ahşap malzemesi anlamında gerekli katkıyı vererek, bu güzel çalışmada yer almaya çalışacağız’’ ifadelerini kullandı.
Yunus Emre Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz da Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses’e ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat