alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Şahin: “Enerji Kentler Birliği Çatısı Altında Yürütülen Projeleri İlçede Uygulayacağız”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Şahin: “Enerji Kentler Birliği Çatısı Altında Yürütülen Projeleri İlçede Uygulayacağız”
A
a

Afyonkarahisar İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Enerji Kentler Birliği Çatısı Altında Yürütülen Projelerin İlçede De Uygulanabilir Olması Adına Çalıştıklarını Belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Enerji Kentler Birliği çatısı altında yürütülen projelerin ilçede de uygulanabilir olması adına çalıştıklarını belirtti.
Başkan Şahin, Enerji Kentler Birliği Meclis Toplantısı’na katıldı. Başkan Şahin, Enerji Kentleri Birliği’nin 2021 yılı Olağan Meclis Toplantısına Genel Koordinatör Ahmet Yılmaz’la birlikte katıldı. Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili konuşan Başkan Şahin, “Toplantıda birliğimizin 2021 yılı faaliyet ve denetim komisyonu raporu üzerinde istişarelerde bulunduk. Enerji kaynaklarının nasıl daha verimli kullanılabileceğini ve yeni projeler üretebileceğimiz konularında fikir alışverişinde bulunduk. Enerji Kentler Birliği çatısı altında yürütülen projelerin ilçemizde de uygulanabilir olması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeniden birlik başkanlığına yeniden seçilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve encümen üyelerini tebrik ediyor, alınan kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı