alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Işık: "Yatırımcılara Desteğimiz Sürecek"

Videoyu Aç Başkan Işık: "Yatırımcılara Desteğimiz Sürecek"
A
a

Ütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği'nin 5. Genel Kurul Toplantısı'na Katıldı. Toplantıda Konuşan Başkan Işık, Seçimde Güven Tazeleyen Müsiad Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun’A Başarılar Diledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 5. Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Işık, seçimde güven tazeleyen MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun’a başarılar diledi.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan İsmail Tosun, güven tazeleyerek, yeniden başkanlığa seçildi.
Genel kurulda konuşan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yeniden başkanlığa seçilen İsmail Tosun ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Başkan Işık, MÜSİAD üyelerine Kütahya ekonomisine ve istihdamına sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Başkan Işık son olarak, Kütahya’ya yapılan yatırımları desteklerini ve yatırımcılara yönelik her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat