alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Işık, "Meydan Projesi Zafer Bayramı’Na Yetiştirilecek Şekilde Sürüyor"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Işık, "Meydan Projesi Zafer Bayramı’Na Yetiştirilecek Şekilde Sürüyor"
A
a

Yapım Çalışmaları Hızla Devam Eden Zafer Meydanı Proje Çalışma Alanını Ziyaret Eden Belediye Başkanı Alim Işık, Projenin 30 Ağustos Zafer Bayramı'na Yetiştirilecek Şekilde Çalışmaların Devam Ettiğini Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yapım çalışmaları hızla devam eden Zafer Meydanı proje çalışma alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Alim Işık, projenin 30 Ağustos Zafer Bayramı’na yetiştirilecek şekilde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Kütahya’nın yıllardır beklediği meydan ihtiyacını karşılayacak olan Zafer Meydanı projesinde çalışmalar gece gündüz devam ediyor. Zafer Meydanı ile birlikte 95 bin metrekarelik alanda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Zafer Meydanı projesinin 30 Ağustos Zafer Bayramına yetişmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini ifade etti.
Başkan Işık, “Fiilen 7 haziranda başlayan imalat çalışmalarımızda bir aylık süre tamamlandı. Tüm alt yapılar yenilendi. Çinigaz ve diğer alt yapılarımız tamamlandı. Burası sadece meydan olarak 15 bin m, bağlantılı diğer alanlarla birlikte birinci etapta 95 bin m’lik bir alanın inşası devam ediyor. Allah nasip ederse Büyük Zaferin 100. Yılında 30 Ağustos tarihinde meydanımızı Kütahya’ya hediye edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sabırlarından dolayı çevre esnafımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Mümkün olduğu kadar bu inşaatı kısa sürede tamamlamayı planladık. Çünkü bu şehir inşaatlardan çok çekti. Vatandaşımız bir alt geçidin iki yılda tamamlanamadığını bildiği için, acaba bu büyük proje 2-3 yıl devam ederse ne olur? Endişesi içindeydiler. Hiç merak etmesinler. En fazla 5 ayda ama mümkünse 3 ayda burayı tamamlayacak şekilde hummalı çalışmamız var” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat