alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Işık: "Her Zaman Gençlerimizin Yanındayız"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Işık: "Her Zaman Gençlerimizin Yanındayız"
A
a

Dünya'nın Lider Yetiştiren En Büyük Gençlik Organizasyonu Aıesec Kütahya Şube Başkanı Sefa Yılmaz, Beraberinde Aıesec Gençlik Anıtı Proje Koordinatörleri Hikmet Arabacı Ve Eren Özyazıcı İle Kütahya’Ya Gelen 8 Yabancı Genç İle Birlikte Belediye Başkanı Alim Işık’I Ziyaret Ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahya’ya gelen 8 yabancı genç ile bir araya geldi.
Kütahya Belediyesi Sosyal Tesisleri girişinde açılışı yapılan AIESEC Gençlik Anıtı’nın yapımında destek olan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden AIESEC Kütahya Şube Başkanı Sefa Yılmaz beraberinde AIESEC Gençlik Anıtı Proje koordinatörleri Hikmet Arabacı ve Eren Özyazıcı, Başkan Işık’a teşekkür ettiler.
Proje koordinatörleri ve Kütahya Şube Başkanı ile birlikte, ‘Kütahya’yı Geziyorum’ projesi kapsamında Kütahya’ya, Rusya, Kolombiya, Tunus, Fas, Ukrayna ve Sırbistan’dan gelen 8 genç te Başkan Işık’ı ziyaret ederek tanıştılar.
Başkan Işık, Kütahya’nın tanıtımında önemli rol üstlenen AIESEC Kütahya Şube başkanı ve yönetimine teşekkür etti. Kütahya’ya gelen ve gelecek olan gençlerin birer gönüllü turizm elçisi gibi Kütahya’yı ülkelerinde tanıtacaklarının önemine değinen Başkan Işık, bu süreçte ve bundan sonraki süreçlerde geliştirilecek olan projelerde de desteklerinin süreceğini ifade etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat