alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Çöl Sıcak Yemek Dağıtımını Bizzat Kendisi Yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Çöl Sıcak Yemek Dağıtımını Bizzat Kendisi Yaptı
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 7 Yıldır Yaklaşık 400 Ailemize Düzenli Olarak Yapılan Sıcak Yemek Yardımını Kendisi Yaparak Vatandaşlarımızla İstişarelerde Bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 7 yıldır yaklaşık 400 ailemize düzenli olarak yapılan sıcak yemek yardımını kendisi yaparak vatandaşlarımızla istişarelerde bulundu.
Yemek dağıtımı sırasında kapıda Başkan Mustafa Çöl’ü gören hemşehrileri kendisiyle sohbet edip istek, dilek ve temennilerini ilettiler. Sıcak yemek dağıtımından duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çöl; “Bizler vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını çözmek için buradayız. Özellikle Ramazan ayında maneviyatın, yardımlaşmanın, şükrün çok olduğu zaman dilimlerinde birbirimizin yanında daha çok olmalı, bu müstesna zaman dilimlerinde birbirimize daha çok zaman ayırmalı, destek olmalıyız. Belediye olarak sıcak yemek yardımı bizim görevimiz, yapmakla mükellef olduğumuz işlerin başında geliyor. Bu yüzden vatandaşlarımızla güzel sohbetlerde bulunduk, istek ve şikâyetleri varsa birinci ağızdan dinledik, çözülmesi için direktifleri yine burada verdik” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat