alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Başkan Ataç çalışmaları yerinde inceledi

Videoyu Aç Başkan Ataç çalışmaları yerinde inceledi
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ambarlar Sokak’ta yürütülen üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. 

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce Hoşnudiye Mahallesi’nde bulunan Ambarlar Sokak’ta gerçekleştirilen üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Sokakta gerçekleştirilecek asfalt ve kaldırım yenileme çalışmaları öncesinde yapılan hazırlık işlemleri hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Ataç, Fen İşleri Müdürlüğü personeline de kolaylıklar diledi. Çalışmayla ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Fen İşleri Müdürlüğümüz ile gerek kent merkezimizde gerekse kırsal mahallelerimizde üstyapı çalışmalarımız aralıksız biçimde devam ediyor. Ambarlar Sokak da kent ulaşımında oldukça önemli ve şehir içi trafiği rahatlatma açısından fayda sağlayacak bir konumda bulunuyor. Ekiplerimizin çalışmaları sona erdiğinde, sokağımız Tepebaşı’na yakışır bir hal alacak. Ayrıca yaz sezonu süresince, ihtiyaç duyulan noktalarda belirlenen program çerçevesinde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu. 

Şahin Caddesi’ni, Ulus Anıtı’nın yer aldığı kavşağa bağlayacak olan Ambarlar Sokak’ta gerçekleştirilen çalışmaların, kısa süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor. 
1000
icon
Esesli vatandaş 11 Haziran 2019 20:23

Tebrik ederim başkanım.birde üniversiteye yakın bağlar tarafı sokakları ve buralara yakın mahallelerin sokakları köstebek yuvası gibi fen işlerindeki yetkili arkadaşlar buraları gezerse sokakların halini görürler.saygilar.

0 1 Cevap Yaz
Ferda Arıkan. 11 Haziran 2019 19:15

Daha önce burayla ilgili yorum yapmıştım; şehrimize dışardan gelenler için hoş olmayan bi bölge manzarası demiştim. Yapanlardan Allah razı olsun, fakat neden çok ağır aksak ilerliyor ve neden geniş olan yollara kocaman refüjler yapılıyor, anlamış değilim. O refüj yolun işlevini bitirir, herkes parkı yıkar yol yapar, bizimkilerde yolları daraltır park yapar, lütfen ya yol yol yol. Selamlar.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat