alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Bakireyim dedim dinlemediler

Videoyu Aç Bakireyim dedim dinlemediler
A
a

Üniversite hayalleriyle İstanbul'a gelen ve fuhuş çetesinin eline düşen 20 yaşındaki genç kız, "Bakireyim dedim ama dinlemediler. 4 bin lira karşılığında 50-60 yaşında bir adama beni pazarladılar" dedi.

Diğer fotoğraflar için tıklayın
Foto Galeri


Sivas'ta bir lisenin hemşirelik bölümünden mezun olan 20 yaşındaki H.Y. adlı genç kız, hayatının baharında fuhuş zorbalarının ağına düştü.

MADDİ SEBEPLERDEN ÜNİVERSİTEYE GİDEMEDİ

İstanbul'da kazandığı üniversiteye maddi nedenlerden gidemeyince bir AVM'de işe başlayan H.Y., bir arkadaşı aracılığıyla Y.A. adlı kadınla tanıştı.

"BAKİREYİM" DEDİ AMA DİNLETEMEDİ

Kendisine kol kanat geren kadının evinde kalması yönündeki davetini kabul etti ancak bir süre sonra 'bu eve katkın olmalı' bahanesiyle fuhuş yapması yönünde baskıyla karşılaştı. Bakire olduğunu ve bu teklifi asla kabul etmeyeceğini söylemesine rağmen kendisi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarındaki cinsel içerikli konuşmaları bahane edilerek tehdit edildi. H.Y., "Çok çaresizdim, elimden bir şey gelmiyordu. Eve gelenlerle birliktelik yaşamadım ancak alkol alıp bana dokunuyorlar, karşılığında Y.A.'ya paralar veriyorlardı" dedi.

"ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMLA TEHDİT ETTİ"

H.Y. şöyle devam etti: "Kaçıp ailemin yanına sığındım. Ancak eve gelen adamlarla çıplak halde çekilmiş fotoğraflarımla beni tehdit etti. Yeniden yanına gittim.

"BANA TECAVÜZ ETTİ"

Beni tatile götüreceğini söyleyip, Balıkesir'deki C.İ.'nin yanına gönderdi. C.İ. bana tecavüz etti. Şikayetçi oldum. C.İ. beni bulup öldürmekle tehdit etti. Y.A. aracılığı ile C.İ. beni başka birine satmaya çalıştı.

"KÜÇÜK YAŞTA KIZLARI BİRİLERİNE PAZARLIYORLAR"

4 bin lira karşılığında 50-60 yaşında bir adama beni pazarladılar. C.İ. hakkında benden uzaklaştırma kararı çıkarıldı, buna rağmen karakolun arkasında yakalayıp darp etti. Hayatım mahvoldu. Küçük yaşta kızları birilerine pazarlıyorlar. C.İ. gözaltına alındı. Y.A. ise hala aranıyor."
 
Kaynak : Sabah
1000
icon
karabayırlı apo 7 Haziran 2018 05:27

adam olun delikanlı olun ulen.aahh ulan benim elime bir geçseniz ben biliyom sizi ne yaparım .kadınamı gùcùnùz yetiyor şeref yoksunları

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat