alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bakan Kasapoğlu: "Kütahya Şehir Stadı Projesinin Çalışmalarına Bugün İtibariyle Başlıyoruz"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bakan Kasapoğlu: "Kütahya Şehir Stadı Projesinin Çalışmalarına Bugün İtibariyle Başlıyoruz"
A
a

Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kütahya'ya Yapılacak Olan Şehir Stadının Temelinin Bu Yıl İçinde Atılacağını Söyledi. Bakan Kasapoğlu, "Kütahya Şehir Stadı Projesinin Çalışmalarına Bugün İtibarıyla Başlıyoruz" Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kütahya’ya yapılacak olan şehir stadının temelinin bu yıl içinde atılacağını söyledi. Bakan Kasapoğlu, "Kütahya şehir stadı projesinin çalışmalarına bugün itibariyle başlıyoruz" dedi.
Bakan Kasapoğlu, Vali Ali Çelik, AK Parti Kütahya milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve şehrin diğer yetkilileri ile stadın yapılacağı Akkent Mahallesi’ndeki arazide incelemelerde bulundu.
İnceleme sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Kasapoğlu, "Kütahyamızın yeni stadı, içindeki antrenman alanlarıyla, farklı spor salonlarıyla ve yanı başına inşa edeceğimiz spor alanlarıyla özellikle de amatör sporu geliştirme noktasına hizmet verecek. Projeyi bugün itibarıyla başlatıyoruz. Teknik noktalarda hızlıca mesafe alacağız. Stat Kütahya’mıza, bölgemize hitap edecek, yeni yıldızlar yetiştirecek, güzel müsabakalara sahne olacak" diye konuştu.
Kütahya’ya yapılacak olan şehir stadının kapasitesi önümüzdeki günlerde belirleneceği ifade edildi.
Bakan Kasapoğlu, şehir stadı arazinin yakında yer alan Kütahya Akkent Kapalı Yüzme Havuzu’nu da ziyaret ederek, burada antrenman yapan sporcularla bir süre sohbet etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat