alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bacağı Kesilen Şahıs Protez İçin Yardım Severlerden Destek Bekliyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bacağı Kesilen Şahıs Protez İçin Yardım Severlerden Destek Bekliyor
A
a

Afyonkarahisar'da 1 Metre 20 Santim Boyundaki Ercan Kubaş’In (33) Kemik Erimesi Hastalığı Nedeniyle Sol Dizinin Altından Bacağı Kesildi. Ömür Boyu Protez Bacak İle Hayatını Sürdürecek Olan Kubaş, Özel Bir Medikalden Temin Ettiği Protez Bacağın Ödemesi İçin Yardım Severlerden Destek Bekliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da 1 metre 20 santim boyundaki Ercan Kubaş’ın (33) kemik erimesi hastalığı nedeniyle sol dizinin altından bacağı kesildi. Ömür boyu protez bacak ile hayatını sürdürecek olan Kubaş, özel bir medikalden temin ettiği protez bacağın ödemesi için yardım severlerden destek bekliyor.
Kent merkezinde yaşayan şahıs Ercan Kubaş, düğün ve eğlence merkezlerinde palyaçoluk yaparak geçimini sağlıyor. Yakalandığı kemik erimesi hastalığı nedeniyle iki çocuk babası Kubaş’ın sol dizinin altından bacağı kesildi. Bundan sonraki hayatını protez bacak ile sürdürecek olan Kubaş’a özel bir biyomedikal merkezi yardımcı oldu ve uygun bir protez bacak yaptırdı. Borcunun bir kısmının ödemesini yapan Ercan Kubaş, şimdi kalan 8 bin TL borcu için yardım severlerden destek bekliyor.

Yardımseverlerden destek bekliyor
Daha sonra kendisine Afyonkarahisar’dan bir firmanın protez bacak yaptığına dikkat çeken Kubaş, “Afyonkarahisar’dan bir medikal merkeziyle anlaştık. Sağ olsun ayağımı yaptı ama ödemelerinde zorlanıyorum. İlk peşinat olarak bin 500 TL kadar ödeme yaptım. Şuan ödemelerimi yapamıyorum, mağdurum. 8 bin TL’lik bir ödemem kaldı. Yardımseverlerden destek bekliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat