alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Azerbaycan’Dan Destek Gelmeye Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Azerbaycan’Dan Destek Gelmeye Devam Ediyor
A
a

Yurt Genelinde Devam Eden Yardımlara Destek İçin Azerbaycan’In Başkenti Bakü’Den Yola Çıkan Yangın Söndürme Kafilesi Afyonkarahisar’A Ulaştı. Burada Mola Veren Ekipler Muğla Ve Antalya’Daki Yangın Söndürme Ve Soğutma Çalışmalarına Katılacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yurt genelinde devam eden yardımlara destek için Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’den yola çıkan yangın söndürme kafilesi Afyonkarahisar’a ulaştı. Burada mola veren ekipler Muğla ve Antalya’daki yangın söndürme ve soğutma çalışmalarına katılacak.

Bakü’den yola çıkan 41 araçlık yangın söndürme ekibi yangın bölgesine ilerlerken Afyonkarahisar’da mola verdi. Afyonkarahisar İl Özel İdaresi yerleşkesinde gece mola veren ekipler kortejler eşliğinde geldikleri özel idare yerleşkesinde yemek yiyip araçlarının kontrollerini yaptıktan sonra polis eşliğinde Muğla ve Antalya’ya doğru hareket etti.

İhlas Haber Ajansı (İHA) kameralarına konuşan yangın söndürme ekipleri, yangınlara destek vermek için Bakü’den geldiklerini belirterek, “Burasıda bizim topraklarımız. Azerbaycan neyse bizim için Türkiye’de aynı. Yangınları hep birlikte söndüreceğiz İnşallah” dediler.
Sırayla Afyonkarahisar İl Özel İdaresi yerleşkesinden yola çıkan araçlardan Azerbaycanlı yangın söndürme ekipleri tarafından Türk bayrakları sallandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat