alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Ateş Kahramanları Canla Başla Mücadele Veriyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ateş Kahramanları Canla Başla Mücadele Veriyor
A
a

Muğla'nın Marmaris İlçesinde Ormanlık Alanda Çıkan Yangın Kontrol Altına Alınırken Afyonkarahisar'dan Yangına Destek İçin Giden Ekipler Yangın Soğutma Çalışmalarına Devam Ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Muğla’nın Marmaris ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alınırken Afyonkarahisar’dan yangına destek için giden ekipler yangın soğutma çalışmalarına devam ediyor.
Muğla’nın Marmaris ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangını kontrol altına alınırken, Şuhut Orman İşletme Şefliği ekipleri yangın soğutma çalışmalarına devam ediyor. Özverili bir çalışma sistemi içerisinde devam eden yangın soğutma çalışmalarında orman ekipleri adeta ateş kahramanları gibi mücadele veriyor.
Şuhut Orman İşletme Şefliği Personeli Şuayip Düzdaş vermiş oldukları mücadele ile ilgili, "Şuhut Orman İşletme Şefliğinden 5 gün önce buraya geldik. Özverili bir şekilde çalışmalarımıza devam ettik. Yangını söndürdükten sonra soğutma çalışmalarını yaptık. Soğutma çalışmalarının ardından ise dinlendik. Allah’ın izniyle birazdan memleketimize geri döneceğiz" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat