alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Ataç'tan geçmiş olsun ziyareti

Videoyu Aç Ataç'tan geçmiş olsun ziyareti
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sakintepe mahallesinde faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde çıkan yangın sonucu maddi hasar meydana gelen Palmiye Tarım Soğuk Hava Tesisleri’ni ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

İşletmenin yönetim kurulu başkanı Şefaattin Gürsoy ve diğer yetkililer ile bir araya gelen Başkan Ataç, yangın sonucu meydana gelen hasar konusunda bilgiler aldı. Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü ve Alzheimer Merkezi ile Prof. Dr. Türkan Saylan Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’nin destekçileri arasında bulunan Palmiye Tarımın sosyal sorumluluk ilkeleri ile örnek teşkil eden bir işletme olduğunu ifade eden Başkan Ataç, “Yaşanan talihsiz kazadan ötürü çok üzüldüm, neyse ki yaralarını hızlıca sardıklarını görüyorum. Palmiye Tarım, sosyal sorumluluk ilkelerine bizzat şahit olduğum örnek bir işletme. Üretimini yaptığı sebze ve meyveleri, bizim aracı olduğumuz platformlara da ulaştırıyorlar. İşletmelerimizin kötü günlerinde yanlarında oluyoruz, bir kez daha geçmiş olsun” şeklinde konuştu.

Eskişehir ve Antalya başta olmak üzere yaş sebze-meyve üretimi ve satışı yaparak Türkiye'nin her yerine sevkiyat gerçekleştiren Şefaattin Gürsoy da ziyareti ve iyi dilekleri için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat