alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Anaokulu Öğretmen Ve Velileri Kan Bağışında Bulundu

Videoyu Aç Anaokulu Öğretmen Ve Velileri Kan Bağışında Bulundu
A
a

Afyonkarahisar Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’Nda Düzenlenen Kan Bağış Kampanyası Kapsamında Okul Öğretmen Ve Velileri Kan Bağışında Bulundu.

Afyonkarahisar Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nda düzenlenen kan bağış kampanyası kapsamında okul öğretmen ve velileri kan bağışında bulundu.
29 Ekim ve 4 Kasım Kızılay etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğretmen ve velileri kan bağışında bulundu. ‘Damlaya Damlaya Can olur’ sloganıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projesine öğrenci velilerin ilgisi yoğun oldu. Öğrenci velileri kan verirken minik öğrencilere de okul bahçesinde kurulan çadırda kan vermenin önemi anlatıldı.
KAN VERELİM CAN VERELİM
Okul Müdürü Figen Memiş, yaptığı açıklamada, kan vermenin önemini belirterek, kan acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu söyledi. Müdür Memiş, “29 Ekim 4 Kasım Kızılay Haftası kapsamında okulumuzda kan bağışı kampanyası düzenledik. Kampanyaya katkıda bulunan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki her damla kan kurtarılan bir candır. Kan bağışı kesinlikle çok önemlidir. Kan bugün olmasa da bir gün bize de lazım olabilir. Başımıza ne geleceğini bilemeyiz. Onun için kan verelim can verelim diyoruz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat