alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Anadolu Üniversitesi GSF öğrencilerinden gurur veren başarı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Anadolu Üniversitesi GSF öğrencilerinden gurur veren başarı
A
a

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) öğrencileri; 2022 yılında ulusal ve uluslararası düzeyde yapılmış olan kültür, sanat ve tasarım alanlarındaki yarışmalarda başarılı sonuçlar elde etti.   

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 Grafik Sanatlar Bölümü 7, Heykel Bölümü 12, Resim Bölümü 1, Çizgi Film ve Animasyon Bölümü 2, Baskı Sanatları Bölümü 1 adet olmak üzere öğrenciler toplam 23 ödül kazanarak Anadolu Üniversitesi adına gurur verici başarılara imza attı  Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Türkiye’deki önemli sanat eğitimi kurumları arasında üst sıralarda yer aldığını belirten Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, “Öğrencilerimiz başarıları ile bizi bir kez daha gururlandırdılar. Önemli yarışmalarda aldığımız dereceler, Üniversitemizin sanat eğitimi alanındaki kalitesinin somut bir göstergesi.  Öğrencilerimizi ve başarılarında katkısı olan Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarını kutluyorum” şeklinde konuştu. 

 Anadolu Üniversitesi GSF öğrencilerinden gurur veren başarı 14.01.2023
"ÖĞRENCİLERİMİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM"
 Eğitim misyonunun temelini oluşturan öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla öğrencilerin sanatsal üretimlerini ve proje çalışmalarını destekleyerek hem onların sanat ve meslek kariyerlerinde Anadolu Üniversitesinin yanlarında olduğunu göstermek hem de ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak mezun öğrencilerle sanat ve kültür ortamını zenginleştirmeyi amaç edindiklerine dikkat çeken Anadolu Üniversitesi Güzel Sanat Fakültesi Dekanı Prof. Rahmi Atalay sözlerinin devamında şunları söyledi:  “Teknolojik ve bilimsel gelişmelerin hız kesmeden devam ettiği 21. Yüzyılda yaşam boyu öğrenim hedeflerini yaygınlaştırarak ve öğretim programlarımızı güncelleyerek sanat ve kültür alanındaki paydaşlarımızla kurduğumuz iletişimlerle, çağdaş estetik ve evrensel değerlerde uyguladığımız eğitim programlarımızla birlikte güncel ve modern teknolojik alt yapımızı, eğitim ve öğretim uygulamaları için gerekli olan sanat malzemelerini ve gereçlerini öğrencilerimizin akademik bilgilerini geliştirmek ve potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlamak için seferber ediyoruz. Bu vesileyle Üniversitemizin tüm imkanlarıyla bize destek vererek başarılarımızda büyük katkıları olan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Fuat Erdal’a, Üniversite yönetimimize ve akademik personelimize çok teşekkür ediyor, yarışmalarda ödül alan ve başarılı olan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum.” 
                  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat