alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Anadolu Tömer Öğrencileri Kampüsü Gezdi

Videoyu Aç Anadolu Tömer Öğrencileri Kampüsü Gezdi
A
a

Anadolu Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama Ve Araştırma Merkezi (Anadolu Tömer) 2019-2020 Öğretim Yılında Ders Başı Yapacak Uluslararası Öğrenciler İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

Anadolu Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER), 2019-2020 öğretim yılında ders başı yapacak uluslararası öğrenciler için bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Anadolu TÖMER Müdürü Öğr. Gör. Dr. Ferdi Bozkurt ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Gönül Yüksel bilgilendirme toplantısında, Türkçe hazırlık kurslarının işleyişine ilişkin bilgiler verdi. İngilizce, Fransızca ve Arapça yapılan bilgilendirme toplantısından sonra yeni öğrencilerle birlikte Yunus Emre Kampusü gezildi. Kampüsteki tüm fakülteler tanıtılarak kütüphane, spor merkezleri ve sosyal olanaklarla ilgili bilgiler aktarıldı. Yaklaşık 2.5 saat süren kampüs bilgi turundan sonra öğrenciler Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü önünde toplandılar.
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Anadolu TÖMER’in yeni öğrencileriyle tanışarak tüm öğrencilere “Türkiye’ye ve Anadolu Üniversitesine hoş geldiniz. Yeni dönemin herkes için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Prof. Dr. Çomaklı daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Önder Dil
Önder Dil