1 | AHMET ZİYALI | Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 22,14 |
2 | MEHMET DOĞRUPARMAK | Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 22,08 |
3 | TURGAY ÖZBEK | Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Motorlu Araçlar Teknolojisi | 19,98 |
4 | ABDURRAHMAN GÖZÜTOK | Fatih Anadolu Lisesi | Almanca | 19,57 |
5 | EROL YAKUT | Mustafa Kemal Ortaokulu | Beden Eğitimi | 19,35 |
6 | KEMALETTİN SİNAN BÖR | Battalgazi Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 19,2 |
7 | ABDULLAH ERDOĞAN | Suzan Gürcanlı Ortaokulu | İlköğretim Matematik Öğr. | 19,065 |
8 | ALİ YILDIRIM | Mualla Zeyrek İlkokulu | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 18,68 |
9 | OSMAN ALTUNTAŞ | Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu | Sınıf Öğretmenliği | 18,65 |
10 | HALİL DOĞAN | Atatürk Lisesi | Almanca | 18,32 |
11 | LOKMAN BAŞ | Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi | Coğrafya | 18,3 |
12 | ŞENER GÖNÇ | İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Makine Tek./Makine ve Kalıp | 17,855 |
13 | ZERRİN KOZAK DAVGANA | Fatih Anadolu Lisesi | Tarih | 17,66 |
14 | MEHMET ALADAĞ | Hacı Feride Koruyucu İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 17,56 |
15 | MUHARREM YAMAN | Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Görsel Sanatlar | 17,43 |
16 | İHSAN AKÇA | Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 17,42 |
17 | İRFAN KAYA | Milli Zafer İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 17,06 |
18 | ÜLKÜ TORUN | Eskişehir Anadolu Lisesi | Görsel Sanatlar | 16,795 |
19 | EYUP ŞENGÜL | Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 16,765 |
20 | AYLA AYDIN | Eskişehir Ticaret Odası Ortaokulu | Görsel Sanatlar | 16,705 |
21 | ABDURRAHMAN ERGÜL | Mahmudiye Anadolu İmam Hatip Lisesi | Tarih | 16,595 |
22 | SALİH ÖZEL | Prof.Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi | Türk Dili ve Edebiyatı | 16,485 |
23 | HAKAN ALBAYRAK | 75. Yıl Özel İdare İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 16,455 |
24 | MEHMET TUNCER | Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Fizik | 16,45 |
25 | YUSUF ZİYA KÜÇÜKKAYA | Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | İnşaat Tek./Yapı Tasarımı | 16,4 |
26 | RAMAZAN ATLAR | Ticaret Borsası Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 16,37 |
27 | NİHAL ÇELİK | Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Giyim Üretim Teknolojisi / Moda Tasarım Teknolojileri | 16,25 |
28 | HALİL İBRAHİM AKANSEL | Milli Zafer İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 16,16 |
29 | RAŞİT VEYSEL | Şehit Onur Yeşil Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 16,12 |
30 | FAHRİ ÇAKMAK | Şehit Mehmet Taş İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 15,9 |
31 | İHSAN KARAÇAYIR | Murat Atılgan Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 15,9 |
32 | MEHMET ATAGÜR | Eskişehir Anadolu Lisesi | Görsel Sanatlar | 15,76 |
33 | ENBİYE USTA | Murat Atılgan Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 15,57 |
34 | AHMET DEMİREL | Sarıcakaya Anadolu İmam Hatip Lisesi | İ.H.L. Meslek Dersleri | 15,265 |
35 | FATMA BAŞAR | Cengiz Topel İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 15,08 |
36 | HAYRİ YEŞİLYURT | Cumhuriyet İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 14,995 |
37 | ALİ ÇAM | Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu | Bilişim Teknolojileri | 14,93 |
38 | ÖMER KAMİL KALELİ | Seyitgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi | Felsefe | 14,885 |
39 | ZEKERİYA BÜYÜKŞAHİN | Vali Münir Raif Güney İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 14,86 |
40 | HAKKI ÇALISEKİ | Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Tarih | 14,79 |
41 | MEHMET SERMET VURAL | Meserret İnel İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 14,79 |
42 | SAMİ YILMAZ | Türkiye Yardım Sevenler Derneği Suzan Gürcanlı Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe | Özel Eğitim | 14,69 |
43 | GÜRBÜZ AKTAŞ | Baksan Mesleki Eğitim Merkezi | Makine Tek./Makine ve Kalıp | 14,535 |
44 | EMEL KURBAN | Salih Zeki Anadolu Lisesi | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | 14,45 |
45 | DEMET SOYİÇ | İki Eylül Ortaokulu | Beden Eğitimi | 14,44 |
46 | SİNAN ŞEN | İki Eylül Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 14,38 |
47 | FAHRİ AKÇA | TOKİ Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi | Almanca | 14,145 |
48 | HASAN YILDIRIM | 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 14,11 |
49 | CENK KAPAKLIKAYA | Ülkü İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 14,065 |
50 | MEHMET KEZBAŞI | Fatih İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,925 |
51 | MURAT AKAN | Ahmet Sezer Ortaokulu | Müzik | 13,9 |
52 | HASAN BİÇEN | İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,86 |
53 | BEHÇET KILIÇ | Mithat Paşa İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,55 |
54 | NAİL KAYA | Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Tarih | 13,455 |
55 | ÖZLEM ALTAŞ | İlhan Ünügür İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,39 |
56 | MEHMET DOĞAN | Ülkü İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,355 |
57 | YALÇIN DAVRAN | Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Motorlu Araçlar Teknolojisi | 13,35 |
58 | MEHMET ÇELİKOĞLU | Reşat Benli İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,345 |
59 | CENGİZ KOÇER | Porsuk İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,31 |
60 | NECLA ÖZDAL ÖZDEMİR | Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,3 |
61 | BAYRAM ÇİTAK | 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 13,23 |
62 | ALAADDİN BİÇİCİ | Sarar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi | Arapça | 12,83 |
63 | KURTULUŞ ŞENOCAK | Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu | Türkçe | 12,74 |
64 | ÖZLEM SARANKÖK | Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi | Fizik | 12,72 |
65 | RECEP ELÇİ | Atatürk Ortaokulu | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 12,63 |
66 | TARIK GÜNDOĞDU | Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu | Beden Eğitimi | 12,59 |
67 | MUAMMER TAYLAN İNCİ | Tayfur Bayar Anadolu Lisesi | Biyoloji | 12,465 |
68 | ÖZGÜR ÖZCAN | Eti Maden İşletmeleri İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 12,45 |
69 | AYŞE GİRGİN | Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu | Bilişim Teknolojileri | 12,43 |
70 | AHMET BAYKAL | Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Motorlu Araçlar Teknolojisi | 12,39 |
71 | MUSTAFA GÜMÜŞ | Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik | 12,38 |
72 | ABDİL YILDIRIM | Sivrihisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik | 12,365 |
73 | NURAY GÜLER | Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 12,3 |
74 | ÖZCAN YALÇIN | Ahmet Olcay İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 12,28 |
75 | DAVUT PEHLİVANOĞLU | Cumhuriyet Anadolu Lisesi | Türk Dili ve Edebiyatı | 12,18 |
76 | MEHMET KARAKAYA | Ata Ortaokulu | Beden Eğitimi | 12,11 |
77 | FATİH BİÇER | Sarıcakaya Çok Programlı Anadolu Lisesi | Matematik | 12,1 |
78 | YAKUP TOLGA COŞKUN | Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi | Müzik | 12,08 |
79 | ERMAN ERŞAN YORGANCILAR | Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Türk Dili ve Edebiyatı | 11,94 |
80 | NURULLAH AKŞEHİRLİOĞLU | 19 Mayıs Anadolu Lisesi | Türk Dili ve Edebiyatı | 11,91 |
81 | FATİH RÜŞTÜ YAĞMUR | Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi | Beden Eğitimi | 11,83 |
82 | ÖZLEM ÖZDEMİR ALTINGEZ | Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Giyim Üretim Teknolojisi / Moda Tasarım Teknolojileri | 11,75 |
83 | ÖZCAN GÜLTAŞ | Melahat Ünügür Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 11,7 |
84 | ŞAHİN KILINÇ | Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 11,61 |
85 | SERAP EKİCİ | Ahmet Sezer Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 11,58 |
86 | HÜLYA KAVAKLI | Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Fizik | 11,535 |
87 | TİMUÇİN TİMURALP | İlhan Ünügür İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 11,3 |
88 | ABDÜLMECİT ARSLAN | Sami Sipahi Ortaokulu | Sosyal Bilgiler | 11,21 |
89 | BEKİR KARAASLAN | 24 Kasım İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 11,2 |
90 | ALPER YİĞİT | Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | 10,955 |
91 | AYDIN AKBIYIK | Cevat Ünügür İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 10,925 |
92 | MUSA SELÇUK | Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 10,88 |
93 | ÖZGE GÜDÜCÜBAŞ | Çamlıca Ticaret Odası İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 10,69 |
94 | ÖZER AKKOCA | Baksan Mesleki Eğitim Merkezi | Bilişim Teknolojileri | 10,58 |
95 | MÜBECCEL ÇELİK | İsmet Paşa İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 10,575 |
96 | MURSEL GÜL | Sinan Alağaç Ortaokulu | Türkçe | 10,495 |
97 | MEHMET ÖZKAYA | Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 10,48 |
98 | BİROL GEÇİCİ | Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi | Fizik | 10,45 |
99 | HAKAN BARAN | Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu | İlköğretim Matematik Öğr. | 10,42 |
100 | SENEM AKYÜZ | 30 Ağustos Ortaokulu | Müzik | 10,38 |
101 | HÜDAVERDİ BEKTAŞ | Tayfur Bayar Anadolu Lisesi | Felsefe | 10,335 |
102 | İLHAN KAHRAMAN | TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi | İngilizce | 10,31 |
103 | ÖZLEM GÜLBAŞ | Sami Sipahi Ortaokulu | Görsel Sanatlar | 10,16 |
104 | ABİDİN UĞUR | Cumhuriyet Anadolu Lisesi | Tarih | 10,08 |
105 | RAMAZAN DOĞRUÖZ | Avukat Şahap Demirer İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 10 |
106 | CÜNEYT SUNA | Hürriyet İlkokulu | Özel Eğitim | 9,92 |
107 | FEVZİ ÇELİK | Yıldırım Beyazıt İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,91 |
108 | İBRAHİM KIZILAY | Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu | Görsel Sanatlar | 9,86 |
109 | MEHMET ALİ DEMİR | Atatürk Ortaokulu | Teknoloji ve Tasarım | 9,845 |
110 | FİDAN KÖKSAL | Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Biyoloji | 9,845 |
111 | NİLÜFER ÇETİNTAŞ | Sücaaddin Veli İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,82 |
112 | MEHMET TAVZAR | Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu | Beden Eğitimi | 9,77 |
113 | SEYFULLAH ÇINAR | Cahit Kural İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,725 |
114 | FATMA ŞAHAN | Metin Sönmez İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,71 |
115 | AHMET ÖZCAN | Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Tarih | 9,67 |
116 | CENGİZ KARATAŞ | Kenan Yalçın Anadolu Lisesi | Matematik | 9,62 |
117 | NUMAN KÖSEER | Eskişehir Ticaret Odası Ortaokulu | Din Kült. ve Ahl.Bil. | 9,61 |
118 | ŞUAYİP YETİŞ | 23 Nisan İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,57 |
119 | AYŞEGÜL HARMANCI | Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | 9,54 |
120 | EMRAH BAKIR | Doktor Halil Akkurt Ortaokulu | Bilişim Teknolojileri | 9,51 |
121 | KÜRŞAD DOYUK | Çifteler Şehit Osman Genç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik | 9,51 |
122 | ALİ ATİK | Muttalip Atatürk İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,34 |
123 | MUSTAFA GELİÇ | Yunusemre İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,25 |
124 | RECEP AKTAŞ | Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu | Bilişim Teknolojileri | 9,23 |
125 | YASEMİN IŞIR | Vadişehir Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe | Özel Eğitim | 9,23 |
126 | EMRE SÖNMEZ | Namık Kemal Ortaokulu | Türkçe | 9,195 |
127 | CENK MERAL | Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz Ortaokulu | İlköğretim Matematik Öğr. | 9,155 |
128 | NİLGÜN SAÇKESEN | İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Görsel Sanatlar | 9,125 |
129 | İSMAİL SEÇKİN | Tunalı İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 9,01 |
130 | MURAT BAKIR | 30 Ağustos Ortaokulu | Teknoloji ve Tasarım | 8,95 |
131 | ŞABAN TÜLÜ | Ticaret Borsası İlkokulu | İngilizce | 8,95 |
132 | ATİLA KAYA | Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Tarih | 8,945 |
133 | HÜSEYİN ÖZDAL | Porsuk İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 8,9 |
134 | ÖZGE SAV | TOKİ Söğütönü Anaokulu | Okul Öncesi Öğrt | 8,88 |
135 | SÜLEYMAN FATİH YARADANAKUL | İnönü Anadolu Lisesi | Coğrafya | 8,88 |
136 | FETHİ SÜRÜCÜ | Halil Yasin İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 8,7 |
137 | FATMA KORKMAZ | Baksan Mesleki Eğitim Merkezi | Muhasebe ve Finansman | 8,675 |
138 | ÖZGÜR YİĞİT | Fahri Günay Ortaokulu | Bilişim Teknolojileri | 8,565 |
139 | GÜLTEKİN YÜCEL | Şehit Mustafa Akbaş İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 8,42 |
140 | HASAN GÜNAYDIN | Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu | Teknoloji ve Tasarım | 8,39 |
141 | TANER ALP | Fatih İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 8,39 |
142 | ALİ YILDIZ | Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu | İlköğretim Matematik Öğr. | 8,305 |
143 | HÜSEYİN DEMİR | Seyitgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi | Tarih | 8,28 |
144 | DİNÇER MERMER | Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik | 8,15 |
145 | SETENAY BOLAT | Milli Zafer İlkokulu | İngilizce | 7,97 |
146 | İBRAHİM DUYGULU | Dumlupınar İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 7,915 |
147 | BURCU ASLAN | Cevizli Ortaokulu | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | 7,84 |
148 | ELİF İLBARS | Vali Münir Raif Güney İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 7,83 |
149 | SEDAT ÇEVİK | Şehit Onur Yeşil Ortaokulu | Teknoloji ve Tasarım | 7,82 |
150 | PELİN GÜRSOY ÖZYAMAN | Sakarya Anaokulu | Okul Öncesi Öğrt | 7,685 |
151 | HASAN HÜSEYİN TEZEL | Mehmet Ali Yasin İlkokulu | Sınıf Öğretmenliği | 7,43 |
152 | DERYA GÖZAL | Eskişehir Eğitimciler Spor Lisesi | Matematik | 7,43 |
153 | FUNDA YILMAZ | Mevlid-i Nebi Anaokulu | Okul Öncesi Öğrt | 7,05 |
154 | AYLA IŞILDAKGÖZ | İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | 6,85 |
Eskişehirlilerden saklanan listenin 2. bölümü yayınlandı
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sır gibi sakladığı okul müdürlerinin EK-1 Puanlarını dün yayınlamıştık. Eğitim dünyası ilimizde tekrar okul müdürlüğü için başvuru yapan 134 isim ve puanlarını Son Haber'den öğrendi. Bugünde ilimizde tekrar müdür yardımcılığı için başvuru yapan 154 isim ve puanlarının listesini Son Haber yayınladı.
Yönetici başvuruları 7 Mayıs’ta sona erdi. EK-1 puanına göre değerlendirme yapılacak. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ahmet Ziyalı 22,14 puanla birinci sırada yer aldı. Aynı liseden Mehmet doğuparmak 22,08 ile ikinci, Turgut Reis Mesleki ve Tek. Anadolu Lisesinden Turgay Özbek 19.98 ile üçüncü oldular. Fatih Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Abdurahman Gözötok dördüncü, Mustafa Kemal Ortaokulu Müdür Yardımcısı Erol Yakut 19,35 ile beşinci, Battalgazi Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kemalettin Sinan Bör 19,2 ile altıncı oldular.