alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Alman Başkonsolos'tan Büyükerşen'e teşekkür

Videoyu Aç Alman Başkonsolos'tan Büyükerşen'e teşekkür
A
a

Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffestuel, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti

Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffestuel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Başkonsolos,  “Eskişehir’de sanayi, endüstri, sosyal yaşam ve üniversite yaşamı arasında çok başarılı bir denge kurulmuş, bu dengenin kurulmasında öncülük etmenizden dolayı sizi ve ekibinizi kutluyorum” dedi.
Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffestuel, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eskişehir’e gelerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Türkiye ve Almanya arasındaki ilişkiler hakkında fikir alışverişinde bulunan Michael Reiffestuel,“ Çağdaş ve sanatsever bir şehir olduğunu gözlemlediğim Eskişehir’de gençlere yönelik yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum. Eskişehir ile Frankfurt arasındaki kardeş şehir anlaşması nedeniyle iki şehir halkını yakınlaştıran etkinlikler düzenliyor olmanızdan büyük memnuniyet duyuyorum. İki ülke insanı arasında kültürel, sanatsal ve spor faaliyetlerinin geliştirilmesi konusunda yapmış olduğunuz işbirliği ve verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, iki ülke arasındaki dostane ilişkilerin sağlam temellere dayandığını ve bu ilişkileri daha da ileriye taşımak istediklerini vurguladı.
 
1000
icon
Saffet Acar 24 Nisan 2019 21:08

Şehrimize ALMAN yatırımcı küresel şirket getirebilecek misiniz? Bundan haber verin. Ödül,seremoni bunlar biraz görüntü..

4 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat