alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği’Nin Yolları Kilitli Parke İle Buluşuyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği’Nin Yolları Kilitli Parke İle Buluşuyor
A
a

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Ekipleri Kentin İlçe Ve Köylerinde Sürdürdüğü Yol Çalışmaları Kapsamında Sinanpaşa İlçesinde Bulunan Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği Ve Çiğiltepe Yaylası’Nda, Yayla Yolu Olarak Bilinen 6 Kilometrelik Güzergahta Kilitli Parke Çalışmalarına Başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ekipleri kentin ilçe ve köylerinde sürdürdüğü yol çalışmaları kapsamında Sinanpaşa ilçesinde bulunan Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği ve Çiğiltepe Yaylası’nda, yayla yolu olarak bilinen 6 kilometrelik güzergahta kilitli parke çalışmalarına başladı.
Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla yol çalışmalarına hız veren İl Özel İdare ekipleri, kentin birçok noktasında aynı anda yol genişletme ve onarma çalışmalarını sürdürüyor. Turizme yönelik ulaşım çalışmaları kapsamında, Sinanpaşa ilçesine bağlı Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği ve Çiğiltepe Yaylası’nda, yayla yolu olarak bilinen 6 kilometrelik yolda kilitli parke çalışmaları başladı. Köy ve grup yollarında hummalı bir çalışma yürüten İl Özel İdaresi’ne bağlı Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekipleri, yayla yollarını da ihtiyaca uygun bir şekilde konforla buluşturmaya devam ediyor.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat