alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Akşehir Ve Eber Gölü İçin Sıkı Tedbir

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Akşehir Ve Eber Gölü İçin Sıkı Tedbir
A
a

Afyonkarahisar Doğa Koruma Ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Akşehir Ve Eber Gibi Ulusal Öneme Haiz Sulak Alanlarda Meydana Gelen Saz Yangınları, Saz Kesimleri Ve Kaçak Avcılıkla İlgili Köylerde Toplantı Yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Akşehir ve Eber gibi ulusal öneme haiz sulak alanlarda meydana gelen saz yangınları, saz kesimleri ve kaçak avcılıkla ilgili köylerde toplantı yapıldı.
Doğa Koruma ve Mili Parklar (DKMP) Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü’nün sorumluluğunda bulunan Akşehir-Eber ulusal öneme haiz sulak alanlarda meydana gelen saz yangınları, saz kesimleri ve kaçak avcılıkla ilgili Bolvadin Şefi Burcu Pınar tarafından Bolvadin ilçesine bağlı Dipevler ve Büyükkarabağ köylerinde bilgilendirme toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıya jandarma ekipleri eşlik ederken, vatandaşların bilinçsiz saz kesimi ve bilinçsiz avlanma gibi konularda dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulunuldu. Ayrıca sık sık Eber Gölü’nde meydana gelen yangınlarla ilgili alınacak tedbirlerde masaya yatırıldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat