alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Akgören'den o isimlere sert uyarı!

Videoyu Aç Akgören'den o isimlere sert uyarı!
A
a

Eskişehirspor'da Başkan Mustafa Akgören, sözleşme uzatmayan isimleri uyardı., “Dönmek isteyen oyuncu biran önce gelsin ve takıma katılsın” diyen Akgören, “Kampa geç katılmaları halinde işin tadı kaçar. Tepki gösterir tavır koyarım” ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor haberleri

Haber bekliyoruz
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören iç transferde sözleşme uzatmayan oyuncular ile ilgili Esgroup Spor Servisine konuştu. Başkan Akgören, “Oyuncularımıza gereken teklifi yaptık ve haber bekliyoruz. Hepsi geri dönmek istiyor fakat akılları Süper Ligde. Umutlarını yitirenler takıma geri dönecektir. Çok geç kalmasınlar. Yoksa pirince giderken evdeki bulgurdan olurlar” dedi.

Biz teklifimizi yaptık
Daha önce sözleşme uzatan Talha Erdoğan, Ebrar Yiğit Aydın, Onur Bayramoğlu ve Hasan Ulaş Uygur’un yanı sıra, alacakları ödenen Bedirhan Altunbaş, İbrahim Halil İbrahim ve Mehmet Özcan’ın dışında, sözleşmeleri bittiği halde henüz sözleşme uzatmayan diğer oyuncuların son durumu hakkında konuşan Akgören, oyunculara gerekli teklifleri yaptıklarını ifade etti.

Süper Ligi bekliyorlar
Transfer yasağı sebebiyle kadroyu korumak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Akgören, “Oyuncularımızın hepsini çağırdık. Gerekli teklifleri yaptık ve gelip sözleşme uzatmalarını bekliyoruz. Konuştuğumuzda hepsi takıma geri dönmek istediğini söylüyor fakat menajerler kafalarını karıştırdığı için akılları Süper Lig’de. Süper Lige transfer olacağız diye bekliyorlar” ifadelerini kullandı.

Bir an önce gelsinler
Başkan Akgören, “Umutlarını yitirenler mutlaka geri dönecektir. Buradan uyarıyorum. Takıma dönüşlerini son güne bırakmasınlar. Takım 12 Ağustos’ta toplanacak ve yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Dönmek isteyen oyuncu biran önce gelsin ve takıma katılsın. Kampa geç katılmaları halinde için tadı kaçar. Tepki gösterir tavır koyarım” şeklinde konuştu.

Eskişehirspor ile sözleşmesi devam edenler
Bedirhan Akçay, Berkay Tanır, Bilal Ceylan, Buğra Çağlıyan, Cengiz Alp Köseer, Doğukan Ünal, Ebrar Yiğit Aydın, Emir Omurtak, Furgan Polat, Furkan Balaban, Mehmet Özcan, Metehan Altunbaş, Muhammet Yahya Akbulut, Selman Çiftkanatlı, Sezgin Çolpan, Yiğit Utku Gök, Hasan Ulaş Uygur, Talha Erdoğan, Onur Bayramoğlu, Bedirhan Altunbaş, İbrahim Halil Öner.

Henüz sözleşme uzatmayanlar
Alperen Kocabaş, Ekrem Kılıçarslan, Erdal Akdari, Mehmet Feyzi Yıldırım, Melih Ağa, Mevlüt Çelik, Sezgin Coşkun, Tolga Yakut, Utku Kızılkaya.
1000
icon
bilek26 12 Ağustos 2020 10:29

Böyle sert laflar futbolcuyu çağırır mı kaçırır mı? Futbolculara böyle sert yöneticilerimizin olduğu ve geleceği iyi gözükmeyen takıma geri dönün anlamına gelen bu çıkışa futbolcular ne tepki verir hemen bir sonraki gün M.Feyzi veda etti bu yönetimin yönetme kabiliyetinin olmadığının yeni kanıtı derhal istifa etmeliler derhal kongreye gidilmeli.

0 0 Cevap Yaz
Sadık Haksever 10 Ağustos 2020 10:21

Biz de Beşiktaş’ın dün akşam yaptığı gibi yardım kampanyası düzenlemeliyiz adamlar 80 milyon topladılar

2 0 Cevap Yaz
Samet 9 Ağustos 2020 18:17

takımda golcü yok..bütün oyuncular ya defans ya da orta saha oyuncusu çok ilginç..ligte tutunmak istiyorsak ilk önce gol yememek lazım diyecem defansımız karnesi ortada tam 60 gol maşallah..

0 4 Cevap Yaz
eses 9 Ağustos 2020 17:30

mustafa hoca herkesi gönderiyor...eskişehirli olmayan antrenörleri kulübe getiriyor.. Hürriyetin Cem'in yerine Eskişehirde antrenörlük yapacak antrenör yok mu.... sözde yönetim Eskişehirli ama ekipte bir tane eskişehirli antrenör yok.. Antrenörler derneğide ses çıkarmıyor yarın hayırlı olsuna gidip fotoğraf çektirirler... Çocukların paraları ödendiğine göre kulüpte para var demek... o zaman kulüpten alacaklı olanlarında paralarını ödeyin sayın başkan.....önce alacaklılarla helalleşin....

4 8 Cevap Yaz
Hürriyet

Hürriyetin neyini beyenmedin ?

1 2
pompeo 9 Ağustos 2020 15:39

racon da kesermis bizim ebedi basgan ... Ö.T. ye de racon kestin mi ? .. hani o seyircisiz oynanan macta alinan para cezasi vardi ya ....

1 15 Cevap Yaz
varsa yoksa Eses 9 Ağustos 2020 14:40

Atı alan üsküdarı geçmiş. Tepki koysan ne olur başkan. Seni topçuların bile tınlamazken hala başkanlık ve saltanat derdindesin. İstifa et.... Her geçen gün kendi kendinizi küçük duruma düşürüyorsunuz.

4 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat