alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Akdağ Tabiat Parkı’Nda Bisiklet Ve Yürüyüş Yolları Yapılacak

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Akdağ Tabiat Parkı’Nda Bisiklet Ve Yürüyüş Yolları Yapılacak
A
a

Ürkiye’Nin Önemli Tabiat Parklarından Biri Olan Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçe Sınırlarındaki Akdağ Tabiat Parkı’Nda Yapılacak Olan Bisiklet Ve Yürüyüş Yolları Yatırımlarının Hız Kazanacağı Belirtildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye’nin önemli tabiat parklarından biri olan Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçe sınırlarındaki Akdağ Tabiat Parkı’nda yapılacak olan bisiklet ve yürüyüş yolları yatırımlarının hız kazanacağı belirtildi.
Tarım ve Orman Bakanlığı Milli Parklar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve beraberindeki heyet Sandıklı Belediye Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. Heyet yapılan çalışmalar ve bundan sonraki projelerde yapılması gerekenlerle ilgili Başkan Çöl’e bilgiler vererek özellikle her geçen zaman diliminde gözde cazibe merkezlerden birisi haline gelen Akdağ Tabiat Parkında yapılacak olan bisiklet ve yürüyüş yolları ile yatırımların hız kazanacağı kaydedildi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl ise Çılgın ve beraberindeki heyete ilçede yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine ve çalışanlarına teşekkür etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı
Eskişehir Kent Konseyi Ramazan Tebriği - web
Eskişehir Barosu Ramazan Bayramı tebriği - web
ESO Ramazan Bayramı tebriği web