alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Ak Partili Vekilden Heyecanlandıran Asgari Ücret Açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ak Partili Vekilden Heyecanlandıran Asgari Ücret Açıklaması
A
a

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Milyonların Merakla Beklediği Asgari Ücretle İlgili Heyecanlandıran Bir Açıklama Yaparak, “Benim Tahminim 7700 İle 7900 Lira Arasında Bir Ücret Belirlenebilir. Ancak Cumhurbaşkanımız 8000 Psikolojik Sınırını Geçerek 8050 Diyebilir” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, milyonların merakla beklediği asgari ücretle ilgili heyecanlandıran bir açıklama yaparak, “Benim tahminim 7700 ile 7900 lira arasında bir ücret belirlenebilir. Ancak Cumhurbaşkanımız 8000 psikolojik sınırını geçerek 8050 diyebilir” dedi.
Özkaya, geçtiğimiz günlerde annesi vefat eden İhlas Haber Ajansı (İHA) Afyonkarahisar muhabiri Gökten Ceylan’a taziye ziyaretinde bulundu.
Özkaya, gündemdeki sıcaklığını koruyan asgari ücret ile ilgili önemli bir açıklamalarda bulundu. Gönlünden geçen rakamı söyleyen Özkaya, “Benim tahminim 7700 ile 7900 lira arasında bir ücret belirlenebilir. Ancak Cumhurbaşkanımız 8000 psikolojik sınırını geçerek 8050 diyebilir. 8000 bini herkese soruyorum iyi rakam diyorlar. İş veren haricinde bu rakamdan herkes memnun. Esas mesele enflasyonu durdurmamız ve gıda artışlarını kontrol etmemiz. En temel meselemiz bu” diye konuştu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat