alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Ak Parti’Nin ’Üç Kademe Birim Başkanları İstişare Ve Değerlendirme’ Toplantısı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ak Parti’Nin ’Üç Kademe Birim Başkanları İstişare Ve Değerlendirme’ Toplantısı
A
a

2023 Öncesi Yapılacak Çalışmalar Değerlendirildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımı ile düzenlenen ’Üç Kademe Birim Başkanları İstişare ve Değerlendirme’ toplantısında, 2023 öncesi yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi.
AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, daveti üzerine Bilecik’e gelen Kandemir’in, partililere, 2023 öncesi izlenecek yol haritası, yapılmış ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdiğini anlattı. Yıldırım, "“Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’i Bilecik’imiz de ağırladık. İl teşkilatımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ile bir araya gelerek 2023 öncesi yol haritamızı, yapılmış ve yapılacak çalışmaları değerlendirdik” ifadelerine yer verdi.
Öte yandan toplantıya, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Ayhan Salman, AK Parti MKYK Üyesi Kurtcan Çelebi ve Teşkilat Koordinatörü Necati Karagöz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Karadayı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve parti yöneticileri eksiksiz katılım sağladı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir