alexa

AK Parti Eskişehir teşkilatı birinci oldu

Videoyu Aç AK Parti Eskişehir teşkilatı birinci oldu
A
a

AK Parti Eskişehir Teşkilatı, AK Parti Genel Merkezi tarafından 24 Haziran seçimlerinde sandıklara en fazla sahip çıkılan il teşkilatı olarak belirlendi. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanlarına Genel Merkez’in sunduğu plaketi takdim ederek “teşkilatlarımızla gurur duyuyoruz” dedi.

AK Parti Genel Merkezi Seçim İşleri Başkanlığı, 24 Haziran seçimlerinde illere göre sandık kurullarında görev yapma oranlarını belirledi ve AK Parti Eskişehir Teşkilatı’nın sandıklara en çok sahip çıkan il olduğu açıklandı. AK Parti Seçim İşleri Başkanı, Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ahmet Sorgun tarafından verilen teşekkür plaketini teslim alan AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, parti teşkilatlarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, plaketi Eskişehir’in en büyük ilçeleri olan Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe teşkilatlarının başkanları Volkan Doğan ve İbrahim Yılmaz Kaynarca’ya takdim etti ve kutladı.

Aynı azim ve kararlılıkla devam

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, “Eskişehir’imiz 24 Haziran seçimlerinde sandığa en fazla sahip çıkan il oldu. Eskişehir'in en büyük ilçesi olarak bu plaketi İl Başkanımız Zihni Çalışkan’dan almanın gururunu, büyük teşkilatımla birlikte yaşıyoruz. Önümüzdeki yerel seçim için de aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Emanete sahip çıktık

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca da, “Genel Merkezimiz tarafından Türkiye'de sandığına en fazla sahip çıkan il olarak ödüllendirilen Eskişehir teşkilatımızın, rakiplerine en fazla oy farkı atarak şehrimizin yüzünü ağartan Tepebaşı Teşkilâtımı tebrik ediyorum. Emanete sahip çıktık çok şükür” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat