alexa

AK Parti'de inanılmaz Eskişehir iddiası!

Videoyu Aç AK Parti'de inanılmaz Eskişehir iddiası!
A
a

Eskişehir'de yerel seçimler yaklaştıkça rekabet de kızışıyor. Son olarak öyle bir iddia gündeme geldi ki...

Yerel seçimler yaklaştıkça AK Parti’de adeta üye savaşı yaşanıyor. AK Parti’de Tepebaşı üyelerinin Odunpazarı’na kaydırıldığı yönündeki iddialar siyasi gündeme bomba gibi düştü.

BİNLERCE ÜYE

İddiaya göre, “Tepebaşı’nın seçimde kazanma şansı yok” söylemleri ile Tepebaşı ilçesinde oturan AK Partili üyelerin bir kısmının ikametlerinin Odunpazarı’na aldırılmak istendiği ileri sürülüyor. Odunpazarı ilçesine geçen üye sayısının bin-bin 500 arasında olduğu iddia ediliyor.

DEMOKRASİ AYIBI

Yaşanan bu gergin süreç ve iddialar AK Parti tabanında tepki ile karşılandı. Tepebaşı ilçe yöneticileri, Tepebaşı üyelerinin Odunpazarı’na kaydırılmasını, “Demokrasi ayıbı” olarak yorumluyor. Partide dilden dile dolaşan üye savaşları sonrası AK Parti İl Yönetimi’nin de harekete geçtiği öğrenildi.

YÖNETİM NE DİYOR?

Üye taşınma işleminin il yönetiminin ve milletvekillerinin bilgisi dahilinde yapılıp yapılmadığı ise bilinmiyor. Tepki çeken iddialara yönelik AK Parti İl Yönetimi’nin ve milletvekillerinin nasıl bir açıklama yapacağı herkes tarafından merakla bekleniyor.
1000
icon
Mustafa 3 Ocak 2019 23:04

Eyt ve Suriye'ye dönüş olmazsa kimseye oy yok

0 3 Cevap Yaz
Avşaroğlu 3 Ocak 2019 14:45

2002 den önce secimlerde boyle bir şaibe duymamıstik.Nasil bir zihniyet anlaşılır gibi degil. Ihale yaparlar şaibeli , sınav yaparlar şaibeli ,Diploma şaibeli,Adalet şaibeli,Secimler şaibeli ,15 Temmuz şaibeli ülkeyi 16 yilda ülkede doğru dürüst tarafsız çalışan karar veren hiç bir kamu kurumu bırakmadılar yaziklar olsun

0 12 Cevap Yaz
Vatandaş 3 Ocak 2019 11:55

Eğer doğruysa ki bu ara çok yerde duydum bu iddiayı, namussuzlukta zirve!

1 10 Cevap Yaz
Adnan

böyle bir iddia eğer doğru ise parti gözetmeksizin yanlıştır. aynı idida izmirden eskişehire seçmen getirildiği söyleniyor. bu iddalarin araştırılması gerekir.

5 2
Şafak

Suriyedende seçmen getirdiler , oy bile kullanıyorlar. Bak bu söylediğim iddaa değil bir türkiye gerçeği , sence buna bir tane bile soru önergesi vermeyenler bu söylenenleri araştırırmı adnan ?

0 6
polat 3 Ocak 2019 10:49

izmirden gelen ithal aday pardon ithal seçmen için araştırma yaptınız mı

9 1 Cevap Yaz
Şafak

Sen önce tahtalı köyden ithal edilen seçmenleri araştır.

0 11
SELAMİ

TAHTALI KÖY ÇOK İYİYDİ YAAA. ALEMSİN WALLA

0 5
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat