alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar’Da Vatandaşlar Daha Sert Tedbirler Alınmasını İstiyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Vatandaşlar Daha Sert Tedbirler Alınmasını İstiyor
A
a

Korona Virüs (Covid-19) Salgınıyla Mücadele Kapsamında Artan Vaka Sayılarının Önüne Geçmek Amacıyla Afyonkarahisar’Da Sokağa Çıkma Kısıtlamasının Saat: 19’A Çekilmesiyle Birlikte Vatandaşlar Daha Sert Tedbirlerin Uygulanması Gerektiğini Belirttiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Korona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında artan vaka sayılarının önüne geçmek amacıyla Afyonkarahisar’da sokağa çıkma kısıtlamasının saat 19.00’a çekilirken, vatandaşlar daha sert tedbirlerin uygulanması gerektiğini belirttiler.
Yurt geneli ile birlikte Afyonkarahisar’da da her geçen gün artan Covid-19 vakaları nedeniyle ülke çapında 2 hafta süreyle uygulanacak kısıtlamalardan vatandaşlar oldukça memnun. Hafta sonu gün boyu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından hafta içi de sokağa çıkma kısıtlamasının saat 21.00’dan 19.00’a çekilmesinin ardından Afyonkarahisarlı vatandaşlar yine vatandaşlardan şikayetçi oldu. Bir çok vatandaşlar bazı kişileri maske ve mesafeye dikkat etmediklerini bu nedenle vaka sayılarının arttığından yakındılar. Pandemi nedeniyle daha sert tedbirlerin uygulanması gerektiğini de belirten vatandaşlar, böyle giderse kısmi kapanmadan tam kapanmaya geçilmesinin de doğru olacağını dile getirdiler.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat