alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Afyonkarahisar’Da Tedbirli “Amatör Spor Haftası” Töreni

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Tedbirli “Amatör Spor Haftası” Töreni
A
a

Afyonkarahisar’Da, Amatör Spor Haftası Düzenlenen Törenle Kutlandı. Kocatepe Anıtında Düzenlenen Törene, Pandemi Nedeniyle Gençlik Ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Hizmet Müdürleri, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Temsilcisi Atilla Mutluer İle Antrenörler Katıldı.

Afyonkarahisar’da, Amatör Spor Haftası düzenlenen törenle kutlandı. Kocatepe Anıtında düzenlenen törene, pandemi nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Temsilcisi Atilla Mutluer ile antrenörler katıldı.
Çelenk sunumu ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasıyla tamamlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, 2013 yılından bu yana amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesine ilişkin sosyal sorumluluk duygusunun oluşturulması, kişi ve kurumların sponsorluk yapmaya teşvik edilerek spora katılımın üst seviyede sağlanması amacıyla düzenlediği Amatör Spor Haftası 5-11 Ekim tarihleri arasında kutlanıyor. Bu yıl kutlama etkinlikleri İçişleri Bakanlığı’nın ‘korona virüs tedbirleri’ konulu genelgesi ile iptal edildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat