alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar'da o minibüs seferleri tekrar başlıyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar'da o minibüs seferleri tekrar başlıyor!
A
a

Afyonkarahisar'da koronavirüs ile mücadele sürecinde alınan tedbirler kapsamında, şehirler arası yolculukların askıya alınmasıyla durdurulan minibüs seferleri 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla tekrar başlıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Afyıonkarahisar haberleri

Koronavirüs ile mücadele sürecinde alınan tedbirler kapsamında, şehirler arası yolculukların askıya alınmasıyla minibüs seferleri durdurulmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı normalleşme süreci ile ilgili yeni açıklamalarının ardından minibüs seferleri 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla yeniden başlayacak.

Sandıklı Birlik ve Sandıklı Belediyesi araçları, dezenfekte edilerek Pazartesi günü başlayacak olan Sandıklı-Afyon arası seferlerde vatandaşların kullanımına hazır bir hale getirildi.

Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımızın açıklamaları doğrultusunda sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapılacak olan seferlerde koltuk sayısının yarısı kadar yolcu alınacak, maskesiz kimse minibüslere binemeyecek, ve hijyen uygulaması devam edecek. Vatandaşlarımız Pazartesi gününden itibaren Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı birlik araçlarını kullanabilirler.” ifadelerini kullandı.

Sandıklı Birlik Başkanı Erdal Arık ise, “Bütün araçlarımız bugün itibarı ile tekrar dezenfekte edilerek Pazartesi günü başlayacak olan seferlere her yönden hazırız. Araçlarımız yine her zamanki gibi yarım saat aralıklarla hareket edecek olup sosyal mesafe kurallarına uyulacaktır. Ben bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ediyor, vatandaşlarımızı steril ve sağlık tedbirleri alınmış araçlarımızla, bütün şoför arkadaşlarımızla birlikte Sandıklı halkımıza tekrar hizmet vermekten dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyoruz.” açıklamasında bulundu.
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat