alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Afyonkarahisar’Da Her Çocuğun Uzaktan Eğitime Erişmesi İçin Kampanya Başlatıldı

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Her Çocuğun Uzaktan Eğitime Erişmesi İçin Kampanya Başlatıldı
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Öğrencilerin, Uzaktan Eğitime Kolay Erişebilmeleri İçin 'Askıda Tablet-Tv' Kampanyası Başlattı.

Afyonkarahisar Belediyesi yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerin, uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için ’Askıda Tablet-TV’ kampanyası başlattı.
Tüm hayırsever ve iş adamlarınıı kampanyaya destek olmaya davet eden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar’da bilgisayarı, tableti olmayan, online olmayan hiçbir ev kalmamasını hedeflediklerini söyledi. Uzaktan eğitimden mahrum kalmış bir çocuğa el uzatıp askıya tablet bırakmak isteyen bağışçılarımızı askidatablet.afyon.bel.tr üzerinden bilgilerini, askıya bırakmak istediği tablet veya TV sayısını ve türünü girerek kampanyamıza destek olabilirler. Arkadaşlarımızda bağışçılarımızla iletişime geçerek tabletler teslim alarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. Kampanyamızı bu şekilde başlattık. El birliğiyle hiçbir çocuğumuzu eğitimden geri bırakmayalım istiyoruz. Bu noktada kampanyamıza destek olacak tüm hayırseverlerimize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Ogretmen 23 Eylül 2020 08:56

Ihtiyaç sahibi çocuklar nasıl belirlenecek acaba?

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat