alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar’Da Görenlerin İçin Isıtan Görüntü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Görenlerin İçin Isıtan Görüntü
A
a

Afyonkarahisar’Da Bir Terzi Esnaf Üşüyen Sokak Köpeğini Görünce İşyerinden Getirdiği Battaniye İle Kartonu Köpeğin Üzerine Ve Altına Yerleştirerek Köpeğin Üşümesini Engelledi. Esnafı Bu Hareketi İçleri Isıtırken Vatandaşlar Tarafından Da Takdirle Karşılandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da terzi esnafı kadın soğuk havadan dolayı üşüyen sokak köpeğini altına serdiği kartonlar ile dükkanında getirdiği battaniyeyi örterek ısıttı. Esnafı bu hareketi görenlerin içini ısıtırken vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı.
Kentte 17 Aralık Cuma günü başlayan kar yağışı belirli aralıklarla devam ediyor. Kentte ekipler vatandaşlar mağdur olmaması için gece gündüz karla mücadelelerini sürdürüyor. Yoğun kar yağışı sadece vatandaşları değil sokak hayvanlarını da etkiliyor. Hayvanların üşüdüğünü gören bazı vatandaşlar ise onlar için ellerinden geleni yapıyor. Kent merkezi Milli birlik Caddesi üzerindeki bulunan iş hanı girişinde üşüyen köpeği gören terzi Bingül Gökçe iş yerinden getirdiği battaniye ile köpeğin sararak üşümesini engellemeye çalıştı. Ayrıca sokak köpeğinin altına karton koyan Gökçe, bu kış günlerinde tüm vatandaşların sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmasını istedi. Gökçe şöyle konuştu:
“Dışardan alış veriş yaptım, geldim. Burada köpeğin üşüdüğünü fark ettim. İçerden bir şeyler getirip köpeğin titremesini engellemeye çalıştım. Keşke herkes bu kadar duyarlı olsa. Bir sürü kedi köpek hepsi böyle başıboş. Ne olur herkes sokaktaki hayvanlara yardım etsin.”
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir