alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Afyonkarahisar’Da Düğünler Jandarma Gözetiminde Yapılıyor

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Düğünler Jandarma Gözetiminde Yapılıyor
A
a

Afyonkarahisar’Da Artan Korona Virüs (Covid-19) Vakalarının Ardından Jandarma Ekipleri Düğünlerde Sıkı Denetim Yapıyor. Davetlilerin Sosyal Mesafeye Uymaları Ve Maske Takmaları Yönünde Uyarıların Yapıldığı Düğünler Jandarma Kontrolünde Yapılıyor.

Afyonkarahisar’da artan Korona virüs (Covid-19) vakalarının ardından jandarma ekipleri düğünlerde sıkı denetim yapmaya başladı. Davetlilerin sosyal mesafeye uymaları ve maske takmaları yönünde uyarıların yapıldığı düğünler jandarma kontrolünde yapılıyor.
Afyonkarahisar’da sokak düğünlerinde yemek ve içecek ikramının yasaklanmasının ardından köylerde jandarma ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Jandarma ekiplerinin kontrolünde yapılan düğüne gelen misafirlere el dezenfektanı ikram edilirken ayrıca düğün merasimi boyunca maske takmaları isteniyor. Düğün boyunca jandarma ekipleri gelen misafirleri gözetlerken, müzisyenlerde sık sık maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları yönünde anonslar yapıyor. Sünnet, nişan ve düğün organizasyonları boyunca Cov,d-19’a karşı her türlü tedbirlerin alınacağı bildirildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat