alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda Eds Faaliyete Geçiyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda Eds Faaliyete Geçiyor
A
a

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Afyonkarahisar-Ankara Yolu İscehisar İlçesi Seydiler Belediyesinde Kurulumu Tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemi (Eds)’Nin Yarın Faaliyete Geçeceği Bildirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar-Ankara karayolu İscehisar ilçesi Seydiler beldesinde kurulumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemi (EDS)’nin yarın faaliyete geçeceği bildirildi.
Seydiler beldesi kavşağında artan trafik kazalarının önlemesi ve sürücülerin aşırı hız yapmalarının önüne geçmek amacıyla EDS’nin kurulumunun tamamlanmasının ardından yarın faaliyete geçiyor. Konuya ilişkin Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Karayolu üzerindeki can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amacıyla, KTK’nun Ek 16’ncı maddesinin uygulanmasına ilişkin Usul ve Esaslar ile Teknik Gereklilikler Dokümanına uygun olarak ilimiz Afyonkarahisar-Ankara yolu İscehisar ilçesi Seydiler beldesinde kurulumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemi yarın saat 08.00’da faaliyete geçecektir” denildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı