alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyon ve Eskişehir'in göz bebeği, turistlerin gözdesi oldu!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyon ve Eskişehir'in göz bebeği, turistlerin gözdesi oldu!
A
a

Afyonkarahisar Valiliği’nin hayata geçirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren Frig Vadisi, hafta sonu yine ziyaretçi akınına uğradı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valiliği’nin hayata geçirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren Frig Vadisi, hafta sonu yine ziyaretçi akınına uğradı.
Afyonkarahisar ile birlikte Eskişehir ve Kütahya sınırları içerisinde bulunan Frig Vadisi her geçen gün adından sıkça bahsettirmeye başladı. Afyonkarahisar Valiliği’nin vadinin kalbi olarak nitelendirilen İhsaniye ilçesinde bağlı Ayazini köyüne ve Emre Gölü’nü yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projeler ile Türkiye’nin gözde turizm merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek sosyal medya hesabından vadiyi gelen ziyaretçilerin ve araçların fotoğraflarını “Ayazini köyü dolup taşıyor, çalışmalar tam olarak bittiğinde çok daha muhteşem olacak” başlığı ile paylaştı.

 
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon
Adalı 3 Ağustos 2021 15:25

Eskişehir' deki tarihi yerler ne zaman tanıtılacak. Eskişehir Kentpark, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, akvaryumdan ibaret değil. Seyit Battal Gazi Türbesi, Sivrihisar' daki Kilise, Sivrihisar Ballıhisar Köyü, Yazılıkaya, Eşek Kulaklı Hannibal' ın şehri, Yunus Emre Türbesi, Nasrettin Hoca Köyü, Uludere Köyü, Osmanlı devletinin kurulacağının müjdesinin verildiği ilk hutbenin okunduğu cami, Ertuğrulgazi' nin ilk fethettiği kale Karacaşehir Kalesi, İnönü İlçesi ve planör tesisleri.

1 2 Cevap Yaz
2633 3 Ağustos 2021 09:57

TURİS değil TURİST

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat